چند پله تا چربی سوزی …

 صبحانه بخورید برای حفظ دامنه متابولیسم در نقطه اوج، مصرف صبحانه مفید است . اما اگر به حذف

 صبحانه بخورید

برای حفظ دامنه متابولیسم در نقطه اوج، مصرف صبحانه مفید است . اما اگر به حذف وعده صبحانه از وعده غذایی تان بپردازید ، دامنه متابولیسم تان کندتر می شود ، زیرا شما چربی کمتری می سوزانید .خوردن صبحانه مانع از گرسنگی شما در ساعات اولیه روز می شود و در کنار تمرین صبحگاهی شما را در سراسر روز پر انرژی نگه می دارد و سطح استرس را پایین می آورد .

چربی سوزی

 انجام تمرین هوازی پیش ازصبحانه

مطالعات نشان می دهد ، انجام تمرین هوازی در صبح در مقایسه با انجام تمرین در هر زمان دیگر از روز منجر به سوزاندن سه برابر چربی می شود . برای اینکه وارد ناحیه چربی سوزی شوید انجام ۳۰ دقیقه تمرین هوازی لازم است .

چربی سوزی

 مصرف پروتئین

توصیه می شود که به ازاء هر ۴۵۰ گرم از وزن بدن تان به مصرف یک گرم پروتئین در طی روز بپردازید . این میزان باید بین شش وعده غذایی تان در سراسر روز تقسیم شود . پیروی از یک رژیم پر پروتئین به این معناست که شما به کالری بیشتری به جهت حفظ وزن بدن نیاز دارید .بهترین فرم های پروتئینی : برشهای لخم از جوجه، سینه بوقلمون، گوشت گوساله لخم و محصولات لبنی بدون چربی است .

چربی سوزی
کافئین

کافئین نقش مهمی در افزایش سوخت و ساز سلول های چربی در جریان خون تان دارد و از آن به عنوان یک محرک بالقوه یاد می شود . خواص محرک کافئین به انجام تمرین های قدرتی کمک می کند .

چربی سوزی
 عصاره چای سبز

چای سبز شامل غلظت های بالایی از BGGG است که مسئول تاثیرات ترموژنیک چای است . علاوه بر کمیت های چربی سوز چای سبز این مکمل مفید همچنین یک آنتی اکسیدان قدرتمند محسوب می شود .

چربی سوزی
 ال- تیروزین

این اسید آمینه که به صورت طبیعی تولید می شود بر تولید انتقال دهنده های عصبی نظیر اپینفرین و نوراپینفرین تاثیر می گذارد . هر دو این موارد مسئول چربی هستند . این مسئله تاثیر بیشتری خواهد داشت وقتی که ال – تیزوین را به عنوان مکمل استفاده کنیم .

چربی سوزی

 GLA

GLA یک اسید چرب است که به صورت طبیعی در گوشت قرمز و محصولات روزانه یافت می شود . آن در محصولات چربی سوز شناخته شده و همچنین به سلامت سلولی و ساخت عضله کمک می کند .

 چربی سوزی


ثبت دیدگاه