شکل وی V بالاتنه لیونل بیک، معروف است و در خصوص چگونگی آن از وی سئوال شد و پاسخ قابل توجهی از سوی او گفته شد و در ذیل به آن پرداخته می شود.
مهمترین نقطه قوت تو ساختار Vشکل بالای تنه ات است، چطور به آن دست یافته ای؟

از لطف شما ممنونم! فکر می کنم این به زمانی بر می گردد که در آفریقا زندگی می کردم. ما پولی برای رفتن به باشگاه نداشتیم،بنابراین من و برادرم شروع کردیم به تمرین در خانه. اولین حرکتی که انجام می دادیم،بارفیکس بود، حدود ۱۲ ست با موقعیتهای مختلف قرار گیری دستها. سپس با استفاده از هالتر شروع کردیم به اجرای زیر بغل پارویی با هالتر، ددلیفت و پول اور.
برخی چیزها هرگز تغییر نمی کند، و اگرچه حالا برنامه کامل بدنسازی را اجرا می کنم و به تجهیزات خوبی هم دسترسی دارم، ولی هنوز حرکات مشابهی را انجام می دهم. البته، حالا تمرینی بیش از آن حرکات پایه انجام می دهم و انتخابهای متنوعی در اختیار دارم.
برخی دیگر از حرکاتی که برای پشت انجام می دهم از این قرارند: زیر بغل پارویی تک خم با دمبل، کشش پارویی با دستگاه همر و کشش پارویی با سیمکش.
سه یا چهار ست برای هر حرکت انجام می دهم، و در آخرین حرکت با اجرای شش یا هفت ست تمرین را تمام می کنم. برای آخرین حرکت هم انتخابهای مختلفی دارم که بستگی به احساس من در روز تمرین دارد و اینکه بتوانم بیشترین پمپ خون را در پشتم ایجاد کند.
منبع: مجله فلکس

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۱دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۳دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۳دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۴۹۲دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۶۱دیدگاه
تغذیه قبل وبعد تمرین بدنسازی
قبل و بعد از تمرین بدنسازی چه ...
 
۳۵۱دیدگاه

ثبت دیدگاه

یک دیدگاه در مورد “شکل وی V بالاتنه