فهرست مطالب

شکل وی V بالاتنه لیونل بیک، معروف است و در خصوص چگونگی آن از وی سئوال شد و پاسخ قابل توجهی از سوی او گفته شد و در ذیل به آن پرداخته می شود.

مهمترین نقطه قوت تو ساختار V بالاتنه است، چطور به آن دست یافته ای؟

از لطف شما ممنونم! فکر می کنم این به زمانی بر می گردد که در آفریقا زندگی می کردم. ما پولی برای رفتن به باشگاه نداشتیم،بنابراین من و برادرم شروع کردیم به تمرین در خانه. اولین حرکتی که انجام می دادیم، بارفیکس بود، حدود ۱۲ ست با موقعیت های مختلف قرار گیری دستها. سپس با استفاده از هالتر شروع کردیم به اجرای زیر بغل پارویی با هالتر، ددلیفت و پول اور.
برخی چیزها هرگز تغییر نمی کند، و اگرچه حالا برنامه کامل بدنسازی را اجرا می کنم و به تجهیزات خوبی هم دسترسی دارم، ولی هنوز حرکات مشابهی را انجام می دهم. البته، حالا تمرینی بیش از آن حرکات پایه انجام می دهم و انتخاب های متنوعی در اختیار دارم.
برخی دیگر از حرکاتی که برای پشت انجام می دهم از این قرارند: زیر بغل پارویی تک خم با دمبل، کشش پارویی با دستگاه همر و کشش پارویی با سیمکش.
سه یا چهار ست برای هر حرکت انجام می دهم، و در آخرین حرکت با اجرای شش یا هفت ست تمرین را تمام می کنم. برای آخرین حرکت هم انتخابهای مختلفی دارم که بستگی به احساس من در روز تمرین دارد و اینکه بتوانم بیشترین پمپ خون را در پشتم ایجاد کند.
منبع: مجله فلکس

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه

1 دیدگاه در “شکل وی V بالاتنه

ارسال دیدگاه