تجهیز باشگاه های بدنسازی به تکنولوژی( بخش دوم)

تجهیز باشگاه های بدنسازی به تکنولوژی

 تجهیز باشگاه های بدنسازی با تکنولوژی می توانند مشتریان خود را برای همیشه حفظ کنند. کسانی که مرتبا

(بخش دوم)

تجهیز باشگاه های بدنسازی با تکنولوژی می توانند مشتریان خود را برای همیشه حفظ کنند. کسانی که مرتبا باشگاه می روند به دنبال چیزی فراتر از تمرین کردن هستند، در واقع به دنبال فاکتوری انگیزه بخش می گردند. تکنولوژی به عنوان یکی از بهترین فاکتورهای انگیزه بخش شناخته شده است که این مقوله ی الهام بخش می تواند باعث تغییر میزان تلاش افراد و یا رسیدن آن ها به هدف باشد. صنعت باشگاه داری و تکنولوژی های استفاده شده در آن ها مانند اصولی عمل می کنند که طبق آن می توان افراد را دوباره جذب باشگاه کرد و در عین حال می توان فهمید که هر فرد چند بار در باشگاه حضور پیدا می کند.

تاثیر تکنولوژی در بدنسازی

همان طور که تکنولوژی های بی سیم در حال پیشرفت هستند، صاحبان باشگاه ها فرصت های بیش تری برای موفقیت بدست آورده اند. به عنوان مثال ، یک باشگاه می تواند شناخت بیش تری نسبت به مشتریان خود پیدا کند و علاوه بر آن با توجه به رفتارهایشان محصولاتی را فراهم سازد که تنها مورد استفاده گروه خاصی از افراد باشد. زمانی که بفهمند شخصی به دنبال چنین فاکتورهایی است پیام هایی به تک تک آن ها ارسال می کند و از لحاظ قیمتی نیز پیشنهادات جالبی به آن ها می دهند در این صورت باعث جذب افراد بیش تر خواهند شد. در همین حین نیز می توان جلسات تمرین و یا جلسات مشاوره رایگان برای افراد عضو باشگاه و غیر عضو برگزار کرد.

چگونه فیتنس و تناسب اندام می تواند باعث تغییر عادات رفتاری افراد شوند؟

فیتنس و تناسب اندام می تواند به شما کمک کند که بدانید دقیقا در کجا قرار دارید و به چه هدفی خواهید رسید و علاوه بر این موارد تغییرات ایجاد شده در بدنتان، پیشرفتتان را بیش تر نمایان می کند، که این حس مانند حس پیروزی در شما ایجاد می شود. حال اگر تکنولوژی باعث نمایش تمام این پیشرفت های شما شود، تاثیرات آن بسیار زیاد خواهد بود زیرا در این زمان به دلیل این که می دانیم همه شاهد رفتار ما هستند بیش تر تلاش می کنیم.

آیا تکنولوژی باعث تغییر مربی خصوصی و یا شخصی که با آن تمرین می کنید، می شود؟

تکنولوژی می تواند هم مانند یک مکمل و هم مانند یک مربی خصوصی عمل کند، اما در حقیقت نمی تواند جای اصلی آن ها را پر کند. تکنولوژی می تواند تجارب افراد را در این زمینه مدیریت کند، اما نمی تواند جای ارتباط افراد با یک دیگر را پر کند. به عنوان مثال: دسترسی به مشتریان از طریق تکنولوژی هم برای مربیان خصوصی و هم برای شاگردان آن ها بسیار با ارزش است. تکنولوژی های استفاده شده در مای زون (My zone) و نرم افزارهایی مانند آن، این امکان را فراهم می سازد تا زمانی که قادر نیستند به صورت رو در رو با هم در ارتباط باشند، فعالیت های مشتریان و شاگردان خود و هم چنین مواد تغذیه ای آن ها را زیر نظر داشته باشند. از طریق نرم افزار های مختلف مربیان می توانند راهنمایی های لازم را به شاگردان خود بکنند و تمرینات و رژیم های غذایی آن ها را تحت کنترل بگیرند.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۳

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۵دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۵دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۹دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۰۵دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۳۷۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۷۰دیدگاه

ارسال دیدگاه