امروزه با گسترش فضای مجازی ،رسانه های بسیاری از جمله روزنامه ها ومجلات کاغذی جای خود را به نشریات الکترونیک تحت وب وشبکه های اجتماعی میدهند وبا توجه به مزیتهای این رسانه های جدید از جمله سرعت دقت به روز رسانی وهزینه کم به نظر میرسد افکار عمومی تمایل بیشتری به انها دارد کما این که هرروز درخبرها میبینیم فلان روزنامه یا مجله پرفروش کاغذی اخرین شماره چاپی خود را منتشر کرده ومخاطبان خود را به سایت یا شبکه اجتماعی خود دعوت میکند. در اروپا وامریکا مجلات تخصصی بسیاری به صورت الکترونیک منتشر میشوند که حتی بعضا با هزینه زیاد به فروش میرسند.

بادی فول اولین مجله الکترونیک بدنسازی ایران است که با دو زبان لاتین و فارسی به صورت رایگان از دوازده ابان ۱۳۹۵ در اختیار عموم قرار میگیرد مدیریت سایت بادی فول سعی دارد در این مجله مطالبی متفاوت و متناسب با نیاز بدنسازی و پرورش اندام  به مخاطبان خود ارائه دهد و امکان اطلاع رسانی آن را به صورت ساده و آسان هر روز گسترش دهد. امید است با کمک پروردگار بتوانیم فضای سالم این رشته های ورزشی را آن گونه که باید گسترش دهیم.

همه اهالی بدنسازی، فیتنس و پرورش اندام مطلع هستند که این رشته ورزشی به دلیل محدودیت خبری کمتر مورد توجه رسانه های رسمی کشور، صدا و سیما و جراید قرار می گیرد درحالی که ورزشکاران ایرانی این رشته ها به سقف  موفقیت جهانی رسیده اند ومعتقدیم بدنسازی ایران مرزها و استانداردهای لازم برای حضور جهانی و بین المللی را سالهاست شکسته و نیاز داریم تا برای اجرای بهتر نقش خود، در اطلاع رسانی موفقیتها وتجربیات داخلی تلاش کنیم.

این مجله الکترونیک اولین مجله بدنسازیست که در فضای مجازی منتشر خواهد شد و به تمام ابعاد بدنسازی و فیتنس و پرورش اندام می پردازد.

همکاران و دوستانی که مایل به همکاری می باشند می توانند  زمینه همکاری خود رااطلاع دهند