7 مزیت داشتن مربی خصوصی فیتنس

۷ مزیت داشتن مربی خصوصی فیتنس

دستیابی به اهداف: یک مربی خصوصی فیتنس به شما کمک می کند تا اهداف تناسب فردی را تعریف
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

دستیابی به اهداف: یک مربی خصوصی فیتنس به شما کمک می کند تا اهداف تناسب فردی را تعریف کنید و یک نقشه ی راه برای رسیدن به آن ایجاد کنید. او با توجه به سطح آمادگی جسمانی شما و در مورد آنچه شما در نهایت می خواهید به آن برسید، برنامه ریزی می کند. یک مربی حرفه ای، به شما کمک خواهد کرد که به اهداف کوچکتر که خاص و واقعی هستند، متمرکز شوید؛ آن ها قابلیت دستیابی به رسیدن به یک هدف بزرگتر و هوشمندانه تر را، آماده می کند. مربی خصوصی نیز به شما کمک می کند تا پیشرفت خود را به سوی اهداف خود ارزیابی کنید و بتوانید پاسخگو باشید.

تمرین شخصی: مربیان شخصی یک برنامه تمرینی مخصوص برای شما ایجاد می کنند، که بر اساس اهدافی است، که می خواهید به آن برسید. این یک دستورالعمل ثابت نیست که بتوان در یک کتاب و یا مجله پیدا کنید. برنامه ی تمرینات هر فرد به اهداف، نیازها، شرایط جسمی و پیش زمینه ی پزشکی آن ها بستگی دارد.

دستورالعمل: یک مربی حرفه ای روش مناسب برای انجام هر حرکت ورزشی را در حالت معمول خود آموزش می دهد. هنگامی که شما می توانید حرکات را به درستی انجام دهید، این احتمال را افزایش می دهد که شما بعد از جلسات، تمرین خود در خانه و یا در ورزشگاه آن، انجام دهید.

انگیزه: هنگامی که شما به تنهایی تمرین می کنید، داشتن انگیزه اغلب سخت است. جلسات منظم با مربی شخصی باعث آن می شود که یک انگیزه ی واقعی در شما زنده شود.

مسئولیت پذیری: اگر شما نمی توانید نسبت به ادامه ی روش های تمرینی خود متعهد باشید، مربی شخصی می تواند نسبت به این امر کمک کند. هنگامی که شما به تنهایی تمرین می کنید، ممکن است که یک جلسه تمرین را در مکانی و جلسه ی دیگر را در مکان دیگر برگزار کنید، زیرا هیچ اجباری در این باره ندارید، اما هنگامی که شما با یک مربی کار می کنید، بدلیل اینکه نمی خواهید پول خود را از دست بدهید و نسبت به مربی خود متعهد هستید فرصت را از دست نمی دهید.

 تنوع: اگر قبلا تمریناتی انجام می دادید که احساس خستگی مفرط به شما وارد می شد با وجود یک مربی خصوصی فیتنس با تجربه، این تضمین به وجود می آید که به زودی احساس خستگی نکنید. مربیان به شما کمک می کنند تا تنظیمات دستگاه ها را به بهترین نحو انجام دهید و سطح آمادگی شما افزایش می دهند.

کار آیی: یک مربی خصوصی فیتنس با تجربه، زمان تمرین را به گونه ای برنامه ریزی می کند که باعث افزایش کار آیی برنامه ی تمرینی شما می شود. این مسئله زمانی مفید خواهد بود که شما زمان محدودی برای تمرین داشته باشید. آن ها می دانند که چگونه هر دقیقه ای که در باشگاه هستید را بهینه سازی کنند.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۳

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۴دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه