10 روشی که طی آن می توان، مربیان بدنسازی بد را تشخیص داد.

۱۰ روشی می توان، مربیان بدنسازی بد را تشخیص داد. (قسمت اول)

من در طول سال ها، چندین نفر از مربیان عالی را دیدم، اما در مقابل، مربیانی را دیدم
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

من در طول سال ها، چندین نفر از مربیان عالی را دیدم، اما در مقابل، مربیانی را دیدم که هیچ گونه شرایط لازم برای کمک به مردم را دارا نیستند. بنابراین، امروز، می خواهم در مورد نشانه های مربیان بدنسازی بد صحبت کنم.

  1. آن ها هیچ گونه ارزیابی نمی کنند: بهترین مربیان قبل از انجام هر کاری دیگر، هنگام انجام تمرینات با مشتری جدید، ارزیابی کامل را انجام می دهند. این بدان معنی است که، مربیان یک غربالگری جنبشی و حتی تست های عملکرد اولیه انجام می دهند و از لحاظ تغذیه ای، بدان معنی است که میزان غذای مصرفی مشتری و ارزیابی تعدادی از متغیرها در سبک های مختلف زندگی، از جمله: برنامه، شکایت های اولیه و یا ناراحتی نسبت به برنامه ی تمرینی اولیه، سطح حمایت اجتماعی، تمایل به تغییر، و … را در نظر می گیرند. اما بسیاری از مربیان هیچ گونه ارزیابی ندارند! و اگر هر کدام از آن ها را بخواهند انجام دهند، معمولا در طول یک مشاوره رایگان که با عضویت در باشگاه همراه است، انجام می گیرد. اغلب این یک تاکتیک است، به گونه ای که مشتری را وادار به شرکت در کلاس های شما می کند. این یک اشتباه بزرگ است، ارزیابی های خوب تنها راهی است که، از طی آن، اطلاعات واقعی از یک مشتری بدست می آید و نسبت به آن تصمیم گیری های مربی صورت می گیرد – بدون آن که شما بخواهید بر پایه ی حدس و گمان به نتایج دست یابید. اگر در اولین جلسه با مربی خود مورد ارزیابی قرار نگرفتید، با یک مربی جدید کلاس بگیرید.

چگونه بهترین مربی خصوصی در باشگاه باشید

  1. آن ها نمی توانند موفقیت های گذشته را نشان دهند: آموزش خصوصی و مشاوره تغذیه، ارزان نیست. بنابراین بهتر است اطمینان حاصل کنید که پولتان را در جای درست خرج می کنید. بهترین مربیان، آمار دقیقی از مشتریان خود را نگه می دارند. آن ها پیشرفت مشتریان را دنبال می کنند. آن ها چگونگی تغییرات در بدن مشتریان خود و مدت زمان رسیدن به آن هدف را ثبت می کنند. آن ها آلبوم های عکس را با “قبل” و “بعد” عکس های مشتریان خود نگه می دارند و آن ها می توانند به نظرات قانع کننده ای از مشتریان قبلی در مورد خدمات خود اشاره کنند. آن ها احتمالا حتی شما را به چند نفر معرفی می کنند، بنابراین شما می توانید با آن ها به طور مستقیم در مورد تجربه ای که داشتند، صحبت کنید. بدترین مربیان هیچگونه اطلاعاتی مانند این موارد ندارند. اگر مربی شما نمی تواند شواهد قانع کننده ای در این راستا، به شما نشان دهد به این دلیل است که آن ها قبلا هرگز چنین کارهایی را انجام نداده اند. اگر یک مربی نمی تواند موفقیت های قبلی خود را نشان دهد، پس سریعا کلاس او را ترک کنید.
  1. آن ها با روند سلامتی پیش نمی روند: در دنیای امروز، اکثر مربیان شخصی، بیش از یک دیپلم دبیرستان و یک گواهی شخصی برای آموزش، در سمینارهای آموزش خصوصی که در آخر هفته ها برگزار می شود، چیزی ندارند. بنابراین یک مربی متخصص پیدا کنید. یک مربی بد، با تجربه ی کم و بدون دانستن روش های آموزشی مناسب، به جز اتلاف وقت و هزینه هیچ چیزی به همراه نخواهد داشت. من توصیه می کنم به دنبال کسی بروید که دارای گواهینامه های متعدد است و به وضوح آن ها را اولویت بندی کرده است و به دنبال روش های جدید آموزشی است. به گونه ای که به دنبال مجموعه ای متنوع و جدید از دانش، یادگیری روش های آموزشی، ترکیب بدن، تغذیه، مکمل و غیره است. بهترین مربیان همیشه به دنبال چنین پیشرفت هایی هستند. آن ها همیشه و در طول عمر خود در حال یادگیری هستند.
  1. آن ها سالم و خوش اندام نیستند: درست مانند یک مالک که هرگز مالک خانه ای نبوده است و برنامه ریزانی مالی که هیچ مالی نداشته اند و شکست خورده هستند. شما مجبور نیستید مانند یک مدل تناسب اندام باشید، زیرا چنین چیزی در بین متوسط افراد وجود ندارد، اما اگر یک مربی عضلانی که دارای بدن با چربی های کم و ویژگی های سلامتی بیشتری نسبت به افراد معمولی داشته باشیم چرا به نصایح آن در مورد ساخت عضلات، از دست دادن چربی و سلامتی مانند یک مشاور گوش نکنیم؟ اگر یک مربی سالم و دارای تناسب اندام نباشد – و تمرینات مناسب برای حفظ آن را انجام نمی دهد نمی تواند مانند یک مربی خوب عمل کند.
  2. مطالعه قسمت دوم

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۲

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه