آشنایی بیشتر با 4 مکمل

آشنایی بیشتر با ۴ مکمل بدنسازی

این آنتی اکسیدان قوی کمک می کند تا از آسیب های مغز جلوگیری شود. بوودن می گوید از
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

آشنایی با ۴ مکمل

  1. مکمل گینگو بلابا:

این آنتی اکسیدان قوی کمک می کند تا از آسیب های مغز جلوگیری شود. بودن می گوید از این ماده ۲۴۰ تا ۳۶۰ میلی گرم در روز مصرف کنید.


  1. مکمل B12:

با کاهش سن مصرف و جذب در رژیم غذایی، افراد به سختی همه ی ویتامین های B از جمله B12، B6 و فولات را دریافت می کنند، که برای متابولیسم کربوهیدرات، پروتئین و چربی بسیار مهم است. با این وجود در بین گروه B، B12 ممکن است بیشترین اهمیت را داشته باشد. آندینگ می گوید: “گرچه اکثر بزرگسالان که بیش از ۵۰ سال سن دارند B12 را از منبع اصلی پروتئین حیوانی جذب می کنند، و بدن آن ها تلاش می کند که این ویتامین را از غذاها بدست آورد. ” بعضی مطالعات نشان می دهد که تا ۳۰ درصد از بزرگسالان بالای ۵۰ سال، سطح B12 بالایی دارند. از پزشک خود بخواهید که سطح B12 خون شما را چک کند. اگر کم باشد، ممکن است نیاز به مکمل داشته باشید.


  1. مکمل آلفا لیپوئیک اسید:

همانطور که سن شما افزایش می یابد، توانایی بدن شما برای استفاده از گلوکز کمتر می شود. اما اسید لیپوئیک آلفا می تواند به تنظیم قند خون کمک کند، به ویژه اگر شما مبتلا به دیابت هستید. همچنین در سلامت مغز کمک می کند، با بازیافت ویتامین C و E  به عنوان یک آنتی اکسیدان فوق العاده عمل می کند و می تواند برای کبد مفید باشد. بوند توصیه می کند که روزانه حدود ۱۰۰ میلی گرم در روز مصرف شود.


  1. مکمل ساو پالمیتو:

اگر در طول شب ۱۰۰ مرتبه بیدار می شوید و به دستشویی می روید، اصلا نگران نباشید بودن در این باره می گوید: “غده پروستات هر چه سن شما بیشتر می شود، رشد می کند و باعث می شود که به مثانه ی شما فشار بیشتری وارد کند. برای مقابله با آن، ۱۶۰ میلی گرم پالمیتو را دو بار در روز مصرف کنید.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۱۷

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه