فهرست مطالب

مصاحبه اختصاصی با پیش برنده ی المپیا آقای رابین جینگ در مورد اینکه چرا کای گرین در المپیا نیست!

توسط فلکس آنلاین (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵)

احتمالا تا الان این خبر را شنیده اید، بله درست است کای گرین در مستر المپیای ۲۰۱۵ رقابت نمی کند.

تمامی نگاه های بیرون به سمت گرین اشاره میکنند نفر دوم مسابقات در طول ۳ سال متوالی یک شلیک دیگر به سندو (پدر بدنسازی مدرن) کرد اما در یک ویدیو آنلاین که اوایل صبح ۱۴ سپتامبر پخش شد، کای گرین گفته است: “به او اجازه داده نشده که در مسابقات شرکت کند”. او با چشمانی اشک آلود در توضیحاتش ادامه داد ” فقط اجازه دارم پشت صحنه باشم تنها چیزی که اجازه دارم بگویم همین است “. واقعا جای تعجب است، گرین در ویدیوی ۹ دقیقه ای خود هیچ دلیل محکمی برای عدم شرکت او در مسابقات ارائه نداد از این رو نماینده ی فلکس به خدمت پیش برنده ی المپیا آقای رابین جینگ رسید تا ببیند آیا او دلیل واضحی برای وضعیت کای دارد یا خیر!در اینجا آنچه گفته شد را بیان میکنیم:

فلکس: مستقیم سر اصل مطلب میرویم، آیا گرین از رقابت در مستر المپیای ۲۰۱۵  ممنوع یا منع شده است؟

رابینگ جینگ: اصلا اینطور نیست! کای تا ماه آوریل قرارداد المپیا داشته اما به دلایلی که فقط خودش میداند از امضای آن خودداری کرد. بجز تاریخ در قرار داد هیچ چیزی تغییر نکرده است. اگر او از رقابت ممنوع شده بود چرا ما برای او قرارداد فرستادیم؟ من اصلا نشنیدم که کای گرین بگوید مرا از مسابقات منع کرده اند با من شوخی می کنید؟

فلکس: اما از ویدیوی کای اینطور بنظر میرسد که این تصمیم خودش نبود، بلکه این تصمیم برای او گرفته شده هیچ نشانه ای از این تصمیم در اوایل سال دیده نشده و این تصمیمی است که اخیراً گرفته شده است. آیا دلیلی وجود دارد که باعث شده او باور کند که از رقابت منع شده است؟

رابین جینگ: این تصمیم از اول تصمیم کای بوده است. اگر او واقعا بخواهد رقابت کند تمام کاری که باید انجام بدهد امضای قرارداد و ارسال آن به ما است مثل همان کاری که این ۶ سال انجام داده است. آخرین باری که با کای حرف زدم همراه با مدیر او حدود یک ماه پیش بود که در مورد یک غرفه در المپیا تحقیق میکردند. هیچ نشانه ای از این که نخواهد در مسابقات شرکت کند دیده نشد. از آن موقع تا کنون با آنها صحبتی نداشته ام.

فلکس: وقتی یک رقابت کننده برای مسابقات صلاحیت پیدا میکند، آنها یک چهار چوب زمانی معینی برای امضای قرارداد و ارسال آن به شما دارند و این برای تمامی رقابت کنندگان یکسان است. آیا میتوانید به خوانندگان خلاصه ی مختصری از روند قرار داد بدهید؟

رابین جینگ: تحت قوانین لیگ حرفه ای IFBB، رقابت کننده تا یک هفته قبل از مسابقات مهلت دارد قرار داد خود را امضا کند. بدون قرار داد امضا شده نمیتوانیم شرکت کننده را در پوسترها و تبلیغات قرار دهیم و او اجازه شرکت در رقابت را نخواهد داشت.

فلکس: وقتی زمان برگرداندن قرار داد امضا شده گذشت هیچ پیگیری انجام نشد؟

رابین جینگ: مهلت آن تا ماه می بود اما کای به دلایلی که اکثر ورزشکاران انجام میدهند درخواست بررسی بیشتر کرد. من به کای تا اوایل ژولای مهلت بررسی آن دادم. خودم شخصا چندیدن بار پیش کای رفتم تا به او تاریخ مهلت قرارداد را یاد آوری کنم. حتی پیش مدیر، نامزد و اسپانسر مکمل های او رفتم تا او را از مهلت قرار داد آگاه کنند. من در جاهای متعددی با او صحبت کردم و به او تذکر دادم که بدون قرار داد امضا شده نمیتوانم او را در پوسترها و تبلیغات بازاریابی قرار دهم و به او اجازه ی رقابت داده نخواهد شد. یک بار برای من پیام فرستاد که قرارداد هم اکنون امضا و برای شما فکس شده و در فایل دفتر شما میباشد. اما بعد از این پیام ما هیچ قرار داد امضا شده ای از کای دریافت نکردیم.

فلکس: یعنی تا دیروز هم قرارداد این ورزشکار به شما ارجاع داده نشد؟

رابین جینگ: تا الان هنوز هیچ چیزی دریافت نکردیم. قطعاً ما دوست داریم کای را در مسابقات المپیا ببینیم. او یک بدنساز بزرگ و یک رقیب سرسخت است و از نقطه نظر تجاری احمقانه است که بخواهیم او را از مسابقات منع کنیم. او طرفداران بسیار زیادی دارد اما به دلایل شخصی خودش، کای انتخاب کرد که قرارداد را امضا نکند و خود را نشان ندهد. این تنها تصمیم خودش بود. این درحالی است که ۱۸۳ شرکت کننده ی دیگر که به المپیا راه پیدا کرده اند آخر هفته بدون کای در رقابت شرکت خواهند کرد.

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه

1 دیدگاه در “کای گرین از مستر المپیا ۲۰۱۵ خارج شد!

ارسال دیدگاه