کای گرین از مستر المپیا 2015 خارج شد!

کای گرین از مستر المپیا ۲۰۱۵ خارج شد!

تمامی نگاه های بیرون به سمت گرین اشاره میکنند نفر دوم مسابقات در طول 3 سال متوالی یک
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+

مصاحبه اختصاصی با پیش برنده ی المپیا آقای رابین جینگ در مورد اینکه چرا کای گرین در المپیا نیست!

توسط فلکس آنلاین (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۵)

احتمالا تا الان این خبر را شنیده اید، بله درست است کای گرین در مستر المپیای ۲۰۱۵ رقابت نمی کند.

تمامی نگاه های بیرون به سمت گرین اشاره میکنند نفر دوم مسابقات در طول ۳ سال متوالی یک شلیک دیگر به سندو (پدر بدنسازی مدرن) کرد اما در یک ویدیو آنلاین که اوایل صبح ۱۴ سپتامبر پخش شد، کای گرین گفته است: “به او اجازه داده نشده که در مسابقات شرکت کند”. او با چشمانی اشک آلود در توضیحاتش ادامه داد ” فقط اجازه دارم پشت صحنه باشم تنها چیزی که اجازه دارم بگویم همین است “. واقعا جای تعجب است، گرین در ویدیوی ۹ دقیقه ای خود هیچ دلیل محکمی برای عدم شرکت او در مسابقات ارائه نداد از این رو نماینده ی فلکس به خدمت پیش برنده ی المپیا آقای رابین جینگ رسید تا ببیند آیا او دلیل واضحی برای وضعیت کای دارد یا خیر!در اینجا آنچه گفته شد را بیان میکنیم:

فلکس: مستقیم سر اصل مطلب میرویم، آیا گرین از رقابت در مستر المپیای ۲۰۱۵  ممنوع یا منع شده است؟

رابینگ جینگ: اصلا اینطور نیست! کای تا ماه آوریل قرارداد المپیا داشته اما به دلایلی که فقط خودش میداند از امضای آن خودداری کرد. بجز تاریخ در قرار داد هیچ چیزی تغییر نکرده است. اگر او از رقابت ممنوع شده بود چرا ما برای او قرارداد فرستادیم؟ من اصلا نشنیدم که کای گرین بگوید مرا از مسابقات منع کرده اند با من شوخی می کنید؟

فلکس: اما از ویدیوی کای اینطور بنظر میرسد که این تصمیم خودش نبود، بلکه این تصمیم برای او گرفته شده هیچ نشانه ای از این تصمیم در اوایل سال دیده نشده و این تصمیمی است که اخیراً گرفته شده است. آیا دلیلی وجود دارد که باعث شده او باور کند که از رقابت منع شده است؟

رابین جینگ: این تصمیم از اول تصمیم کای بوده است. اگر او واقعا بخواهد رقابت کند تمام کاری که باید انجام بدهد امضای قرارداد و ارسال آن به ما است مثل همان کاری که این ۶ سال انجام داده است. آخرین باری که با کای حرف زدم همراه با مدیر او حدود یک ماه پیش بود که در مورد یک غرفه در المپیا تحقیق میکردند. هیچ نشانه ای از این که نخواهد در مسابقات شرکت کند دیده نشد. از آن موقع تا کنون با آنها صحبتی نداشته ام.

فلکس: وقتی یک رقابت کننده برای مسابقات صلاحیت پیدا میکند، آنها یک چهار چوب زمانی معینی برای امضای قرارداد و ارسال آن به شما دارند و این برای تمامی رقابت کنندگان یکسان است. آیا میتوانید به خوانندگان خلاصه ی مختصری از روند قرار داد بدهید؟

رابین جینگ: تحت قوانین لیگ حرفه ای IFBB، رقابت کننده تا یک هفته قبل از مسابقات مهلت دارد قرار داد خود را امضا کند. بدون قرار داد امضا شده نمیتوانیم شرکت کننده را در پوسترها و تبلیغات قرار دهیم و او اجازه شرکت در رقابت را نخواهد داشت.

فلکس: وقتی زمان برگرداندن قرار داد امضا شده گذشت هیچ پیگیری انجام نشد؟

رابین جینگ: مهلت آن تا ماه می بود اما کای به دلایلی که اکثر ورزشکاران انجام میدهند درخواست بررسی بیشتر کرد. من به کای تا اوایل ژولای مهلت بررسی آن دادم. خودم شخصا چندیدن بار پیش کای رفتم تا به او تاریخ مهلت قرارداد را یاد آوری کنم. حتی پیش مدیر، نامزد و اسپانسر مکمل های او رفتم تا او را از مهلت قرار داد آگاه کنند. من در جاهای متعددی با او صحبت کردم و به او تذکر دادم که بدون قرار داد امضا شده نمیتوانم او را در پوسترها و تبلیغات بازاریابی قرار دهم و به او اجازه ی رقابت داده نخواهد شد. یک بار برای من پیام فرستاد که قرارداد هم اکنون امضا و برای شما فکس شده و در فایل دفتر شما میباشد. اما بعد از این پیام ما هیچ قرار داد امضا شده ای از کای دریافت نکردیم.

فلکس: یعنی تا دیروز هم قرارداد این ورزشکار به شما ارجاع داده نشد؟

رابین جینگ: تا الان هنوز هیچ چیزی دریافت نکردیم. قطعاً ما دوست داریم کای را در مسابقات المپیا ببینیم. او یک بدنساز بزرگ و یک رقیب سرسخت است و از نقطه نظر تجاری احمقانه است که بخواهیم او را از مسابقات منع کنیم. او طرفداران بسیار زیادی دارد اما به دلایل شخصی خودش، کای انتخاب کرد که قرارداد را امضا نکند و خود را نشان ندهد. این تنها تصمیم خودش بود. این درحالی است که ۱۸۳ شرکت کننده ی دیگر که به المپیا راه پیدا کرده اند آخر هفته بدون کای در رقابت شرکت خواهند کرد.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۸۸دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۷دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۶دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۵دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۳۲دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۲۹دیدگاه

ارسال دیدگاه

1 دیدگاه در “کای گرین از مستر المپیا ۲۰۱۵ خارج شد!

  1. Avatar

ارسال دیدگاه