داشتن بدنی عضلانی بدون انجام تمرینات هوازی، با خوردن کربوهیدرات در شب

بدنی عضلانی با خوردن کربوهیدرات در شب

برای داشتن بدنی عضلانی راه آسان را پیدا کنید! راسل برانجورد، نشان می دهد که چگونه با خوردن
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+
زمان مطالعه: 3 دقیقه

داشتن بدنی عضلانی بدون انجام تمرینات هوازی، با خوردن کربوهیدرات در شب

برای داشتن بدنی عضلانی راه آسان را پیدا کنید! راسل برانجورد، نشان می دهد که چگونه با خوردن کربوهیدرات در شب می توانید به کاهش چربی های بدن و همچنین داشتن سیکس پک خود کمک کنید.

داشتن بدنی عضلانی بدون انجام تمرینات هوازی، یک عنوان عالی برای مقاله من است، زیرا این جز اهداف من در این تابستان بود. در واقع این نکته بیشتر از یک هدف بود، چرا که چالش برانگیز بود. من فرد رژیم اسپایک هستم که بیش از ۱۰۰ کیلوگرم را از این طریق کم کردم. رژیم اسپایک روشی برای زندگی من است، جایی که من می توانم لذت ببرم و هر غذایی که دوست دارم بخورم و در عین حال خوش اندام باقی بمانم. این تابستان تصمیم گرفتم که درصد چربی بدنم را به حدی کاهش دهم که تک رقمی شود و یک سیکس پک واقعی داشته باشم.

بنابراین، اولین کاری که انجام دادم این بود که، با دوستان بدنسازم مشورت کردم که چگونه می توانم هیکلی مانند آن ها داشته باشم. تمام آن ها پیشنهاد دادند که تا می توانم تمرینات هوازی انجام دهم. اما من از تمرینات هوازی متنفر بودم و نمی خواستم که این کار را انجام دهم …. بنابراین، این جواب سوال من نبود. دوست داشتم که سیکس پک داشته باشم، اما اگر تمرینات هوازی را انتخاب می کردم، مطمئنا نا تمام آن را رها می کردم. در نتیجه، تئوری انتخاب کردم که بدون انجام تمرینات هوازی و بدون اینکه به خودم گرسنگی بدهم، میزان چربی سوزی را در بدن خود افزایش دادم. رژیم غذایی اسپایک، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. یکی دیگر از عوامل مهم برای سوزاندن چربی، کربوهیدرات ها هستند. من عاشق کربوهیدرات هستم، اما در عین حال از آن ها نفرت دارم، زیرا در حالی که برای ساخت عضلات مفید هستند، آنها مانع چربی سوزی می شوند.

لاغری، رژیم غذایی و متابولیسم

در طول زمان هایی که بدنمان در حال فعالیت نیست، کربوهیدرات ها و چربی های بدن برای تامین انرژی های اولیه سوزانده می شود. زمانی که ورزش می کنیم، بدن از کربوهیدرات ها و گلیکوژن برای تامین انرژی خود استفاده می کند. بنابراین، اگر مصرف کربوهیدراتها را در طول روزهای معمولی محدود کنیم، بدن مجبور خواهد شد که چربی بیشتری برای تامین انرژی بدن بسوزاند، اما اگر قرار باشد میزان فعالیت بدن در اوج خود باشد، بهتر است که، تمرینات هوازی را در صبح با معده ی خالی انجام دهید. اگر در شب کربوهیدرات های اضافی مصرف کنید، بدن قادر خواهد بود که انرژی خود را از ذخیره ی کربوهیدرات هایی که در شب قبل وارد بدن شده است بدست می آورد. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، مشخص شده است که بیش از ۷۰ درصد آمریکایی ها اضافه وزن دارند، بنابراین، بهتر است که تغییر روش داده شود تا نتایج متفاوتی بدست آید. به این صورت که افراد در شب کربوهیدرات مصرف کنند و ۹۰ درصد از کربوهیدرات ها را از ساعت ۵ عصر به بعد مصرف کنند. در طول روز، غذاهای پروتئینی بخورند و در شب غذاهای حاوی کربوهیدرات مصرف کنند. این نوع از رژیم غذایی بسیار لذت بخش خواهد بود چرا که در شب به راحتی می توانید در کنار خانواده ی خود غذاهای مورد علاقه ی خود را مصرف کنید. نتایج بدست آمده از این نوع رژیم، بسیار تعجب برانگیز بوده است به عنوان مثال، در عرض ۱۲ هفته یک فرد می تواند حدود ۳۰ کیلوگرم وزن کم کند. با خوردن کربوهیدرات ها، انرژی بدن تامین می شود و با خوردن پروتئین، بدن خود را به صورت آنابولیک نگه می دارید و ریکاوری های لازم را با آن انجام می دهید.

این نوع رژیم غذایی، هم برای مردان و هم برای آقایان و هم برای کسانی که از خوردن لذت می برند، قابل استفاده است.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۵

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۴دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه