فهرست مطالب

در مورد مکمل Atro-Phex گفته می شود که مکملی مناسب برای مهار اشتها خواهد بود و حتما می دانید که مهار اشتها برای دوره های چربی سوزی از اهم مسائل خواهد بود. در اغلب موارد چربی سوزهای موجود در بازار به دلیل تحریک کردن تیروئید نسبت به ترشح هورمون های بیشتر و به دلیل دارا بودن پیش ماده هورمون های تیروئید، بیشتر از اینکه اشتها را مهار کنند به افزایش اشتها نیز ختم می شوند.

به گونه ای که پس از مصرف کردن این مکمل ها افزایش محسوس اشتها رخ داده و همین مسئله نیز افراد را می آزارد اما کمپانی سازنده این محصول ادعا کرده است که در این مکمل تمهیداتی اندیشیده شده است که با خوردن آن علاوه بر تشدید چربی سوزی به مهار اشتها نیز کمک خواهد شد.

بهبود خلق خو
در مورد اینکه مکمل های چربی سوز و مخصوصا مکمل Atro-Phex در بهبود خلق و خو موثر واقع می شود این مسئله را تا حدود زیادی می توان قرین با واقعیت دانست چرا که بالا رفتن میزان انرژی موجود در بدن که در نتیجه تبدیل شدن چربی های زاید به انرژی رخ می دهد واقعا به افزایش سطح انرژی و در نتیجه به بهبود خلق و خو کمک کرده و میزان تحمل پذیری بدن در برابر تمرینات سنگین را نیز به نحو مطلوبی افزایش می دهد.

 

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه