معرفی 4 تغذیه برای افزایش قدرت

معرفی ۴ تغذیه برای افزایش قدرت

می پرسید روغن؟ می گویم بله، درست است. نگران نباشید، من در مورد روغنی که در ماشین می
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+
زمان مطالعه: کمتر از 3 دقیقه

در این مقاله ۴ تغذیه برای افزایش قدرت را به شما معرفی می کنیم.

  1.  روغن

می پرسید روغن؟ می گویم بله، درست است. نگران نباشید، من در مورد روغنی که در ماشین می ریزید صحبت نمی کنم. از آن دسته روغن هایی حرف می زنم که تأثیرات آنابولیک بسیار مهمی بر روی بدن برجا می گذارند. روغن یکی از مهمترین غذاها به جهت قدرتمندی یک قهرمان می باشد. ممکن است تعجب کنید و بپرسید روغن چگونه می تواند این چنین مهم باشد. خوب در ابتدا باید بگویم که روغن های معین از لحاظ کالری بسیار غنی هستند. هر قاشق سوپخوری روغن بیشتر از ۱۰۰ کالری ایجاد می کند. بنابراین به شما توصیه می کنم که چهار قاشق سوپخوری روغن به محلول پروتئینی تان اضافه کنید تا کالری خاصی معادل کالری گوشت گاو به دست آورید. بهترین نوع روغن عبارت از روغن ماهی، زیتون و تخم کتان می باشد. روغن های نامبرده نیازهای شما را به خوبی تأمین می کنند و یک مزیت عمده آنها در اینجاست که توانایی افزایش سطح تستوسترون را دارند.

  1. سیب زمینی

بله، چشمانتان چرا گرد شده اند؟ سیب زمینی ها یک غذای مقوی و اقعی هستند. به لحاظ مواد معدنی و ویتامین ها غنی هستند و یک منبع عالی در میان مواد مغذی هستند. آنها یکی از بهترین منابع کربوهیدراتی هستند که سوخت لازم را به جهت تمرینات مهیا می کنند. هر پهلوان قوی راستینی منافع سیب زمینی و استیک را می داند. یک سیب زمینی بزرگ پخته در حدود ۵۰ گرم کربوهیدرات دارد.

این ماده غذایی به آسانی بسته بندی و در ساک باشگاه حمل می شود. سیب زمینی ها یکی از بهترین غذاهایی هستند که به انرژی زایی شما کمک می کنند. سعی کنید حداقل سه بار در هفته سیب زمینی بخورید تا از قدرت آن بهره مند شوید.

  1. ماکارونی

ماکارونی کربوهیدرات دیگری است که به شما کمک می کند تا قدرت لازم را به جهت اجرای تمرینانتان به دست آورید. پهلوانان قدرتمند احتیاج به تنوعی از منابع کربوهیدراتی دارند تا نیازهای سوختی خود را به جهت اجرای تمارین برآورده کنند. ماکارونی یکی از بهترین منابع است. یک فنجان اسپاگتی در حدود ۴۰ گرم کربوهیدرات به شما می دهد. در آخر به شما توصیه می کنم تا می توانید ماکارونی بخورید. آن شما را بزرگ و غنی می کند.

  1. برنج

برنج جزء تغذیه برای افزایش قدرت است که به شما کمک می کند تا به سایز خود بیفزایید. این ماده غذایی انواع متفاوتی دارد سعی کنید نوعی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید. برنج قهوه ای به خاطر محتوی گلیسمیک پایین ترش از نوع سفید آن بهتر است. این نوع برنج بهترین انتخاب غذایی برای وعده های غذایی قبل از تمرین می باشد. اما برنج سفید بهترین ماده غذایی برای زمان بعد از تمرین می باشد که منجر به افزایش سطح انسولین و ریکاوری در شما می شود. هر فنجان برنج در حدود ۴۵ گرم کربوهیدرات و بیشتر از ۲۰۰ کالری دارد برنج یک راه حل عالی برای مهیا کردن بدن با کربوهیدرات می باشد.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۰۴دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۹۴دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۳دیدگاه

ارسال دیدگاه