10مزیتی که مربی خصوصی می تواند فراهم سازد

آیا واقعا مربی خصوصی بدنسازی نیاز است ؟

در مراکز فیتنس، سوالی که در بیشتر مواقع توسط شاگردان و مشتریان ما شده است، این است که
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+

در مراکز فیتنس، سوالی که در بیشتر مواقع توسط شاگردان و مشتریان ما شده است، این است که “آیا واقعا مربی خصوصی بدنسازی نیاز است ؟” برای پاسخ به این سوال باید مزیت هایی که مربیان خصوصی برای مشتریان خود فراهم می سازند اشاره کرد.

  1. آن شخص در این زمینه تحصیلات لازمه را دارد. یکی از دلایل اولیه که شخص باید مربی خصوصی داشته باشد، این است که آن ها آموزش های لازمه را در زمینه چگونگی تدریس تمرین ها و ورزش ها دیده اند و از آنجایی که تمرینات ورزشی جز فیتنس محسوب می شود و با تغذیه و سبک زندگی نقش مهمی در زندگی فرد ایفا می کند، باید به بهترین روش آموزش داده شود.

  1. آن ها به بهترین نحو به شما کمک می کنند. داشتن یک مربی خصوصی برای شما این امکان را فراهم می سازد، تا حرکات و تکنیک ها را به بهترین نحو به شما آموزش دهد و مطمئنا با انجام حرکات و تکنیک های صحیح، نتایج خوب و مثبتی عاید افراد خواهد شد. زمانی که تمرینات به شکل صحیح انجام نشود، آسیب های جسمانی به همراه خواهد داشت و در نهایت فرد را از رسیدن به اهداف فیتنس و تناسب اندام دور می کند.
  1. آن ها به شما به عنوان فردی منحصر به فرد کمک خواهند کرد. هر فرد دارای توانایی های منحصر به فرد در زمینه ی انجام تمرینات ورزشی می باشد. این امر شامل حرکات مختلف از جمله حرکات اصلاحی برای درمان صدمات وارده به بدن می باشد.
  1. آن ها به شما کمک میکنند تا یک هدف واقع گرایانه برای خود تعیین کنید. هر شخصی دوست دارد که خیلی راحت به اهداف خود برسد. این اهداف می تواند کاهش وزن، عضله سازی، یا افزایش توان بدنی باشد. اما این اهداف همیشه دست یافتنی نیستند و اگر فرد به دلایلی نتواند به یکی از آن ها دست یابد، ممکن است نا امید شود و برای همیشه ورزش را کنار بگذارد.
  1. آن ها به طور تخصصی به شما کمک می کنند. از آنجایی که به مشتریان خود کمک می کنند تا اهداف واقع گرایانه ای را در نظر بگیرند، مربیان خصوصی نیز می توانند کمک کنند تا اهداف را به صورت تخصصی دنبال کنند. این موضوع برای کسانی که می خواهند به صورت تخصصی در یک رشته فعالیت کنند، بسیار مفید است.
  1. شما را متعهد به انجام ورزش می کنند. تا به حال چندین بار اتفاق افتاده است که به خود گفته اید که، از فردا صبح زود بیدار می شوید و قبل از رفتن به سرکار ورزش می کنید. اما باز هم طبق معمول خواب را ترجیح می دهید. اگر مربی خصوصی داشته باشید، شما را مجبور می کند که نسبت به اهداف زیبایی اندام خود متعهد باشید و به طور منسجم به برنامه های آن عمل کنید.
  1. داشتن مربی خصوصی باعث می شود که حداکثر استفاده را از حداقل زمان ببرید.

استانداردهای حرفه ای جدید، برای مربیان خصوصی

  1. آن ها تنها در زمینه ی فیتنس به شما کمک نمی کنند. زمانی که گواهی مربیگری درجه ۳ را در زمینه ی زیبایی اندام دریافت کردید، می توانید به هر یک از شاگردان خود برنامه های تغذیه ای ارائه دهید. مربیان خصوصی که گواهی مربیگری درجه ۴ را دریافت می کنند، اطلاعات بیشتری را در زمینه ی تغذیه دریافت می کنند. بنابراین با انتخاب مربیانی که مدرک تخصصی در زمینه ی تغذیه دریافت کرده اند، می توانند راهکارهایی مناسب در ارتباط با تغذیه و رسیدن به اهداف مورد نظر خود ارائه دهند.
  1. آن ها باعث بهبود سلامت ذهنی شما خواهند شد.
  2. آن ها مانند یک تراپیست عمل می کنند. اکثر ما زمان هایی که با یک مربی خصوصی ارتباط برقرار می کنیم در مورد اتفاقات روزمره ی خود با آن ها صحبت می کنیم. بسیار دیده شده است، مربیان خصوصی در بسیاری از مسائل زندگی افراد نقش مثبت داشته اند و به آن ها کمک کرده اند.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۰

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه