برنامه بدنسازی

موزیک بدنسازی

کلیپ بدنسازی

معرفی کارخانه بدنسازی

آموزش مربیان

کاتالوگ

مقالات

مشاوره تجهیز باشگاه

اخبار بدنسازی

لیست مربیان بدنسازی

لیست باشگاه های بدنسازی

تبلیغات

منو
برنامه بدنسازی

موزیک بدنسازی

کلیپ بدنسازی

معرفی کارخانه بدنسازی

آموزش مربیان

کاتالوگ

مقالات

مشاوره تجهیز باشگاه

اخبار بدنسازی

لیست مربیان بدنسازی

لیست باشگاه های بدنسازی

تبلیغات

فهرست مطالب

افزودن آب آناناس و آناناس تازه به رژیم غذایی برای افزایش سلامتی بدن بسیار مناسب است.

یک میوه گرمسیری سرشار از آنزیم بروملین و آنتی اکسیدان ویتامین c می باشد که هر دوی این عوامل نقش مهمی در روند سلامتی بدن ایفا می‌کنند. زمانی که بدن تحت فشار تمرینی قرار می‌گیرد رادیکال های آزاد که مخرب هستند منتشر شده و در این حالت آنتی اکسیدان ها را با رادیکال های آزاد مقابله می پردازند.

بروملین

یک ماده ضد تورم طبیعی با خاصیت آرام‌ بخشی می‌باشد. همچنین موجب رفع خون مردگی و رگ به رگ شدگی می‌ شود و تورم و درد را کاهش می‌ دهند. این ماده همچنین می‌ تواند نشانه های روماتیسم را کاهش دهد. و تورم پس از عمل جراحی را از بین ببرند همچنین بروملین به رفع سوء هاضمه کمک بسیار می‌کنند آنزیمی که در آناناس های تازه وجود دارد موجب تجزیه پیوند آمینو اسید ها در پروتئین و دستیابی به یک گوارش مناسب میشود.

ویتامین c

این میوه سرشار از ویتامین c می باشد. ویتامین c یک آنتی اکسیدان شناخته شده می باشد که از بدن در مقابل مضرات اشعه های رادیکالی آزاد محافظت می کنند و سیستم ایمنی بدن را بهبود می بخشد کنند ویتامین c همچنین بافت های بدن را بازسازی و ترمیم می کند و اثر زخم ها را بهبود می بخشد.

آشنایی با ویتامین C

بدن از ویتامین c برای سوخت چربی و کلسترول، جذب آهن و سنتز آمینو اسید و کلاژن استفاده می کنند. کلاژن یکی دیگر از اصلی‌ترین واحدهای سازنده پوست غضروف و استخوان می باشد. حتماً می‌دانید که یکی از اساسی ترین مواردی که برای ساخت عضله خشک ترکیب، سوخت چربی و سنتز آمینو اسید میباشد. همچنین ویتامین c شدت سرماخوردگی و عفونت را کاهش میدهند. مطالعات اخیر نشان داده است که ویتامین c میزان ورم لثه و ویتامین های دوره ای را نیز کاهش می دهد.

انتخاب آناناس مناسب

در هنگام انتخاب یک آناناس تازه فقط از روی رنگ آن درباره میزان رسیده بودن آن تصمیم نگیرید. چندین نوع مختلف آناناس در بازار وجود دارد که رنگشان سبز تا طلایی متغیر است.

روش انتخاب آناناس رسیده بسیار ساده می باشد اجازه بدهید که بینی‌ تان این کار را انجام دهد آناناس های رسیده و شیرین و تازه بوی مطبوعی دارند. از آناناسهایی که بوی نامطبوعی دارند یا نقاط نرم سیاه رنگ دارند خودداری کنید آناناس های نرسیده را در خانه بگذارید که آنان در دمای طبیعی خانه برسد و قابل استفاده بشود این کار موجب شیرین شدن آناناس می‌شود.

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد