مدیر باشگاه چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

مدیر باشگاه بدنسازی چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

مدیر باشگاه استانداردهایی رابرای دیگر اعضای تیم ایجاد می کند و نسبت به این موضوع مطمئن شوید که
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

مدیر باشگاه استانداردهایی را برای دیگر اعضای تیم ایجاد می کند و نسبت به این موضوع مطمئن شوید که شخص مناسبی را با چنین ویژگی هایی استخدام می کنید. چه شما، صاحب یک باشگاه باشید و چه مدیر آن، باید فاکتورهای بسیاری را برای تیم مدیریت آنجا در نظر بگیرید. مدیران و آنچه که نسبت به باشگاهتان انجام می دهند، از پیش زمینه ها و تجربیات مختلفی فراهم شده اند. یک تیم مدیریت موفق و منسجم باید شامل افرادی باشند که مکمل یکدیگرند.

۷ اقدام ضروری برای مدیریت باشگاه

مدیران باید شامل ویژگی هایی باشند که موجب افزایش ارزش باشگاه شما شود.

با توجه به اندازه و نوع باشگاهی که شما دارید، ممکن است مدیر یک قسمت از آن و یا مدیریت کل آن را بر عهده داشته باشید. اگر شما یک باشگاه کوچک با دو یا سه مدیر داشته باشید و یا باشگاه بزرگتر با امکانات فراهم را دارا باشید، مهم نیست که چه نوع ساختار مدیریتی را دارید. شما باید مطمئن باشید که هر مدیر مشخصه هایی را دارد که با هدف و ارزش باشگاه شما هم راستاست. طبق گفته ی مولی کمر، یکی از مهمترین فاکتورها در مدیریت مرکز تناسب اندام و باشگاه ها ایده های مربوط به تصویر سازی های ذهنی و واسطه گری است. او همچنین بیان می کند: به گونه ای سازمان، مرکز و یا باشگاه خود را تجسم کنید که مربوط به امروز نیست بلکه قرار است در آینده به آن تبدیل شود. برای تسهیل کردن این روش، فرهنگ سخن گفتن و همچنین گوش دادن هدفمند را تقویت کنید. اکثر مدیران مستلزم این هستند که بیشتر مهارت های تخصصی خود را ارتقا بخشند و علاوه بر آن همه ی مدیران باید یک سطحی از مهارت های ذاتی در این زمینه داشته باشند.

ویژگی های مورد انتظار  مدیر باشگاه را مشخص کنید.

به جز گواهینامه ها و تجهیزات مورد نیاز برای یک باشگاه، حس رضایتمندی و استقبال از مراجعه کنندگان، فاکتوری است که در صنعت تناسب اندام وجود دارد. شما زندگی مردم را تغییر می دهید، به آن ها کمک می کنید که به اهدافشان برسند و پیروزی آن ها را جشن می گیرید. بنابراین لازم است که خصوصیات اخلاقی مورد نیاز برای مدیران مرکز تعریف شده باشد.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۱۹

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۸۸دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۷دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۶دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۴۲دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۵دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۱دیدگاه

ارسال دیدگاه