تابستان بهترین فصل برای تمرین و ورزش

تابستان بهترین فصل برای تمرین و ورزش

بسیار سخت است که تابستان خود را به بهترین شکل موجود و متناسب با علایق خود پشت سر
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

تابستان بهترین فصل برای تمرین

بسیار سخت است که تابستان خود را به بهترین شکل موجود و متناسب با علایق خود پشت سر بگذاریم. در حالی که شما روزهای طولانی تری را در باغ و محله ی خود می گذرانید، زمان های اضافه در صبح های گرم و عصرهای تابستان، فرصت مناسبی است که فعال تر باشید و ورزش را با جدیت شروع کنید. تابستان در مقایسه با فصل های سرد، بهترین زمان است که برنامه های ورزشی و سالم را دنبال کنید. در این مقاله به ایده هایی اشاره شده است که در این فصل می توانید، آن ها را به کار گیرید.

در تابستان مراقب وزن خود باشید

در اجتماع حضور پیدا کنید.

مهم نیست که در چه رشته ی ورزشی شروع به فعالیت می کنید، مهم این است که از این طریق با افراد جدید آشنا می شوید و در اجتماع حضور پیدا می کنید. مطمئن نیستید که چکار کنید و کجا بروید؟ کمیسیون ورزش های استرالیایی، این کار را با جستجوگر باشگاه های ورزشی تسهیل بخشیده است. مکان و محل زندگی خود را مشخص کنید و رشته ی ورزشی که علاقه دارید را انتخاب کنید. سپس این جستجوگر، جزئیات نزدیک ترین باشگاه را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر شما نسبت به توانایی های خود مطمئن نیستید و یا نسبت به سطح تناسب اندام خود نگران هستید آنچه که من انجام می دهم را انجام دهید – تلفن را بردارید و از باشگاه ها بپرسید که آیا کلاس هایی برای افراد با کمترین توانایی دارند یا خیر؟ که معمولا یک کلاس مشخص برای هر فرد با هر توانایی دارند.

پیاده روی کنید.

اگر شما علاقه ای به رفتن به کلاس های ورزشی ندارید به بیرون از خانه بروید و شروع به پیاده روی کنید. از یک دوست بخواهید که در یک زمان مشخص، مثلا بعد از خوردن عصرانه یا ناهار به پیاده روی بروید. در حین پیاده روی می توانید فعالیت های ورزشی دیگری را نیز انجام دهید.

بدوید.

اگر هدف شما کم کردن وزنتان در این ماه هاست، شما باید ورزش های بیشتری به جز پیاده روی را انجام دهید، چرا که بدنتان خیلی سریع به فعالیت های ورزشی عادت می کند و پیاده روی تنها، نمی تواند باعث کاهش وزن چشمگیری شود. اگر شما به دویدن علاقمند هستید، اول از راه رفتن شروع کنید و سپس به گروه های ورزشی دو میدانی ملحق شوید.

برنامه های ورزشی ۱۲WBT

اگر شما راغب هستید که حجم وسیعی از تمریناتی که در خارج از خانه، باشگاه و یا حتی در داخل اتاق نشیمن انجام می شوند را انجام دهید، می توانید از ۱۲WBT استفاده کنید. این ویدئو تمرینات مختلفی را ارائه می دهد و شامل تمام ورزش ها، از سطح ابتدایی تا پیشرفته می باشد. در ابتدا این مجموعه سعی کرده است تا ذهنیت افراد را تغییر دهد و سپس عادات سالم ورزشی را برای آنان ایجاد کند. بعد از دو ماه متوالی که این تمرینات را انجام دهید، متوجه خواهید شد که لاغرتر، سالم تر و حتی پر انرژی تر از قبل شده اید.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۱۹

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۹۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۵دیدگاه

ارسال دیدگاه