استانداردهای حرفه ای جدید، برای مربیان خصوصی

استانداردهای حرفه ای جدید، برای مربیان خصوصی

با توجه به یافته های جدید اسپورت اینگلند، موسسه ی چاتر برای مدیریت ورزش و فعالیت های فیزیکی
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

استانداردهای حرفه ای برای مربیان خصوصی

با توجه به یافته های جدید اسپورت اینگلند، موسسه ی چاتر برای مدیریت ورزش و فعالیت های فیزیکی آن، استانداردهای حرفه ای را ارائه داده است که برای بهبود کیفیت ورزش و بخش های مربوط به آن مفید می باشد. این استانداردهای حرفه ای مشخص می کند که دانش ها و فعالیت های هر فرد در این عرصه، باید به چه صورت باشد و نشان می دهد که ورزش به عنوان یک شغل منحصر به فرد باید زیر نظر چه چهارچوب هایی قرار گیرد. استانداردهای حرفه ای برای مربیان خصوصی، مربیان باشگاه ها و تمرینات گروهی ایجاد شده اند. به طور کلی استانداردهای حرفه ای میزان اندکی از درک و دانشی که یک فرد باید در حیطه ی سلامتی و تناسب اندام بداند را در اختیار می گذارد.

چه مواردی را استانداردهای حرفه ای جدید در بر می گیرند؟

تحقیقات جدید در این حیطه اطلاعاتی را آشکار ساخته است و به دید یک صنعت، باید شامل تجهیزات و تکنولوژِی های جدیدی باشد که هر فرد فعال در این عرصه، ملزم است تمامی استانداردهای لازم را پشت سر گذاشته باشد. بنابراین کسانی که به دنبال شروع شغل جدید در حیطه ی تناسب اندام هستند، باید مهارت ها و توانایی هایی را یاد بگیرند تا بتوانند شغل خود را به بهترین نحو در دنیای امروز ارائه دهند. همانطور که در حال یادگیری پایه و اساس برنامه های ورزشی هستید و مطمئن شدید که تکنیک ها و فرم های صحیح ورزشی را یاد گرفتید باید تمامی شاگردان خود را در چهارچوب های استاندارد ورزشی آموزش دهید. این استانداردها به گونه ای است که تمام موارد را پوشش می دهند.

منظور از استانداردهای حرفه ای چیست؟

به طور خلاصه استانداردهای حرفه ای به منظور کمک به افراد تهیه شده اند که طبق آن اعضا در یک محیط امن و با فاکتورهای زیبایی اندام آموزش های لازم را ببینند. به عنوان مثال، یک مربی زیبایی اندام باید قبل از ورود به کلاس آموزش های لازم را دیده باشد تا بتواند تمرینات را به بهترین نحو ارائه دهد و در عین حال سلامت شاگردان را به خطر نیاندازد.

این استانداردها برای مربیان تناسب اندام، مربیان باشگاه ها، مربیان خصوصی، مربیان شنا و به طور کلی برای تمام کسانی که در یک باشگاه و یا یک مرکز ورزشی کار می کنند وجود دارد. این افراد باید تمامی این استانداردها را مطابق با جدیدترین متد روز دنیا رعایت کنند و دانش خود را در هر روز ارتقا بخشند.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۱۹

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۸۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۷دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۴دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۳دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۲۶دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۲۵دیدگاه

ارسال دیدگاه