نتایج رقابت های برترین های قهرمانی بدنسازی پاکدشت

نتایج رقابت های برترین های قهرمانی بدنسازی پاکدشت

مسابقات بدنسازی پاکدشت در تاریخ 19/05/1397 تحت عنوان «جام وحدت و همدلی» به همت مرد خستگی ناپذیر امید

مسابقات بدنسازی پاکدشت در تاریخ ۱۹/۰۵/۱۳۹۷ تحت عنوان «جام وحدت و همدلی» به همت مرد خستگی ناپذیر امید رادفر رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان پاکدشت برگزار گردید. این رقابت ها رأس ساعت ۱۱ صبح با تلاوتی چند از کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران و با حضور قهرمانان و تیم هایی از نقاط کشور از جمله: شیراز، بوشهر، یزد، قزوین، مازندران، رامبی، رادمهر، آفتاب، فشکی کاظم آبادی، پاورفیت، با تعداد ۲۲۱ ورزشکار در سطح بالای کیفی بدن آغاز شد.

در این دوره قهرمانان جهان و آسیا و ملی چهره های نام آور:

محمد رستم کفش، علی سرلک، امید خوش چشم، محمود لاله گون، حمید ملکی، سعید خلیلی، جواد مافی، احمد مهدیان، علی اردستانی، مجید امانی، سعید اسدالهی، امیر حسین فرحمند، ستار بیک وردی، پیمان بشیری، ناصر سقاب، عادل عباسی، علی حیدریان، حسین سوری.

میهمانان ویژه:
جناب سرهنگ احمد بلاسی دبیر اسبق فدراسیون
جهان بخش مریدیان رئیس کمیته داوران تهران
دکتر غلامرضا آزاد فرماندار بندر لنگه
دکتر مسعود صوفی مدیر شعب پست بانک ایران

حاج علی خادم، حمید کشاورز، سرهنگ معصوم زاده، رضا رادفر، سرهنگ لطفی، سیاوش آریا، ابراهیم مرادی بوشهر، دکتر علیرضا دستوان، دکتر هندی نژاد، قیصر بیشمی، کوروش معتمدی، محمد فتحی، جواد رضایی، حسین سرداری، فرزام مومنی، احسان فلاحت پیشه، شروین جلال الدین، محمد شرف خانی، محمد سیری، محسن نوری، پیام سلامت، عباس اصانلو

مسئولین شهرستان:
حسین طالقانی رئیس اداره ورزش و جوانان
احسان کوچکعلی رئیس شورای اسلامی
اعضای محترم شورای اسلامی: حاج داود فتح الهی، دکتر ابوطالب فشکی فراهانی، مهندس حجت اله جگروند
رضا صفری رئیس شورای شهرستان
نبی اکبر زاده رئیس شورای حل اختلاف شهرستان

با تشکر از حامیان مسابقات

جناب رامبد فرحمند مدیر عامل شرکت پروتئینی رامبی و تشکر از رئیس و جانشین و اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان پاکدشت. جا دارد تشکر ویژه ای از نماینده محترم و محبوب دکتر حاج محمد قمی و حسین طالقانی بخاطر توجه به جامعه ورزشی و حمایت از خانواده پرورش اندام کرد.

روسا و مسئولین هیئت ها:

۱ –حسین میرزایی (قشم) ۲- جواد رضایی (جنوب شرق) ۳- سعید علی اعظم (پردیس) ۴- حمید آهنگ (جاده ابریشم) ۵- هادی حسنی ( رود هن) ۶- مجتبی آقا رحیمی (پرند)

امید رادفر با تشکر و درود و خداقوت از تمامی اعضای کادر اجرایی:

احسان فلاحی، حمید رضا بختیاری، حمید قلعه نوعی، مسلم رضاپور، مرتضی عزیزی، اکبر لاغری، افشین کسائی، مجتبی ضابط، میلاد کردبچه، امیر فشکی، نادر کاظم آبادی، عرفان پرگو، حسین عبدی، فرشاد میرزایی، احمد خراسانی، سید محمد رضا سید آقا مدنی، امیر محمد رادفر.

نکته فوق العاده زیبا:

اجرای زیبای فیگور افتخاری وحید پور مرادی پدیده استثنایی مردی با اراده آهنین از استان کرمان شهر جیرفت که با فیگور زیبای خود سالن را به وجد آورد و از طرف اعضای محترم شورای اسلامی شهرستان پاکدشت مبلغ یک میلیون تومان کارت هدیه به ایشان اهدا گردید.

از طرف شرکت پروتئینی رامبی رامبد فرحمند مبلغ پانصد هزار تومان کارت هدیه اهدا گردید.

از طرف شرکت سروش بتن خاوران مهندس علی رئیسی مبلغ پانصد هزار تومان و کاپ بزرگ و زیبایی به رسم سمبل احترام این قهرمان اهدا گردید.

و از طرف رئیس اداره ورزش و جوانان حسین طالقانی و هیئت پرورش حکم مدال و تندیس اهدا گردید.

مجری مسابقه جا دارد از قدیر آرمیان که با سال ها داوری و مدیریت موفق همچون گذشته مسلط و موفق به اجرای بسیار زیبا بود تشکر و قدردانی گردد.

داوران مسابقه:

۱ – احمد فرعی ۲- مهران جمشیدنیا ۳- حسین مقدم ۴- محمد رضا خدایاری ۵- سید مرتضی مرتضوی

یک تندیس از طرف هیئت پرورش اندام به میلاد کردبچه بخاطر موفقیت و حضور در مسابقات هندوستان اهدا گردید.

پیشکسوتان ۴۰ تا ۴۹ سال:
۱ – امیر احمدی ۲- حمید بهشتی ۳- حسین تاجیک

پیشکسوتان ۵۰ سال به بالا:
۱- عباس حسنی ۲- حسن روزبهانی ۳- عباس پور حاتمی

جوانان ۷۵-:

۱-محمد علی رستمیان ۲- محمد مهدی حسنوند ۳- محمد ملوندی ۴- اسماعیل بنیادی ۵-شاهین رضایی ۶- افشین فتحی پور

جوانان ۷۵+:

۱-علی افشار ۲-مهرداد لطفی ۳- علی وحیدی ۴- سبحان حریری

بزرگسالان دسته اول ۵۵ کیلو:

۱-علی اسکندری ۲- رحیم قربانی ۳- محمد امین فرهادی ۴-فرشاد مومنی ۵- حسین امیری

بزرگسالان دسته دوم ۶۰ کیلو:

۱-میثم دهقانی ۲-امیر رضا فرخ زاده ۳- احمد رضا حقیقت طلب ۴-رحیم قربانی

بزرگسالان دسته سوم ۶۵ کیلو:

۱-جلال امامی مجید ۲- حسین سرلک ۳- علی روا ۴- محمد اصلانی ۵- سعید مرادی ۶- حسین اقبالی

بزرگسالان دسته چهارم ۷۰ کیلو:

۱-علی مرد علی ۲-احمد مهرابی ۳- محمد علی ناطقی ۴- محمد واهب آهنیان ۵-احمد الهابی ۶-مصطفی خسروی

بزرگسالان دسته پنجم ۷۵ کیلو:

۱-محمد علی رستمیان ۲- روح الله یوسفی ۳-توحید فلاحی ۴- سعید عبدالمحمدی ۵- محمد بروجردی ۶- غلامرضا فرج زاده

بزرگسالان دسته ششم ۸۰ کیلو:

۱-مجید خویشوند ۲- سجاد رنجبر ۳- امیر حسین سیری ۴- احسان خدادادی

بزرگسالان دسته هفتم ۸۵ کیلو:

۱-ایلیا آشتیانی ۲- حامد کشاورز۳- سعید سلماسی

بزرگسالان دسته هشتم ۹۰ کیلو:

۱-محمد علی کلهر ۲- امین تقوی ۳- محمد رضا باقری تیار ۴- رضا اسدی ۵- رضا ولی پور ۶- سید مسعود حسینی

بزرگسالان دسته نهم ۹۵ کیلو:

۱-مهدی مهدی زاده ۲- میلاد باقری ۳- مهدی فرهادیان فر ۴- مهدی ضیایی

بزرگسالان دسته دهم ۱۰۰ کیلو:

۱- احسان نشاط ۲ – محمد حسین فروزان ۳- امیر حسین وحدی

بزرگسالان دسته یازدهم ۱۰۰+ کیلو:

۱-ساموند بختیاری ۲-علی مهربان مدنی
اورال بادی بیلدینگ ایلیا آشتیانی
تیمی:
رامبی ۱۲۸ امتیاز با مربیگری علی سرلک و رامبد فرحمند
راد مهر ۱۲۷ امتیاز با مربیگری راد مهر و حمید ملکی
فشکی ۱۰۶ امتیاز با مربیگری امیر فشکی
آفتاب ۳۹ امتیاز با مربیگری اکبر لاغری

فیزیک دسته اول ۱۷۲ سانتی متر:

۱-جواد حاجی حسینی ۲- میثم ایمانی ۳- احمد مهرابی ۴- سیاوش انصاری ۵- رضا اسدی ۶- جلال امامی

فیزیک دسته دوم ۱۷۵ سانتی متر:

۱-مجید فرهیخته ۲- سید سینا رضا توفیقی ۳- علی مهاجرانی ۴- محسن آزاد ۵- هادی غلامی ۶- سعید مرادی

فیزیک دسته سوم ۱۷۸ سانتی متر:

۱-محمد میرزا آقا خانی ۲- علیرضا نجفی ۳- فرهاد وارسته ۴- سهند حیدری ۵- فرهنگ نقوی ۶- میلاد آذر کیش

فیزیک دسته چهارم ۱۸۱ سانتی متر:

۱-محمد همتی فراهانی ۲- اصغر بیرامی ۳- آرمین عسگری ۴- علیرضا میرابی ۵- ابوالفضل شجاعی فر ۶- ایمان عباس پور

فیزیک دسته پنجم ۱۸۱+ سانتی متر:

۱-مهدی شیخی ۲- امیر حسین جزومقربیان ۳- سعید امیری ۴- مهدی مطلع ۵- امیر محسن زندپور ۶- امیر مظلومی

اورال فیزیک: محمد میرزا آقا خانی
تیمی فیزیک:
رامبی ۶۸ امتیاز با مربیگری سرلک و امیر حسین فرهمند
آفتاب ۵۶ امتیاز با مربیگری اکبر لاغری
کاظم آبادی ۴۷ امتیاز با مربیگری امیر فشکی
راد مهر ۱۸ امتیاز با مربیگری مهندس حمید ملکی

بادی کلاسیک دسته اول ۱۶۲ سانتی متر:

۱-علی اسکندری ۲- احمد رضا حقیقت طلب ۳- عباس پور حاتمی ۴- افشین فتحی پور ۵- مهدی چگینی

بادی کلاسیک دسته دوم ۱۶۵ سانتی متر:

۱-امیر رضا فرخ زاده ۲- امیر یمنی ۳- مهرداد لطفی

بادی کلاسیک دسته سوم ۱۶۸ سانتی متر:

۱-علی مرد علی ۲- احمد مهرابی ۳- جلال امامی ۴- مرتضی امید بیگ لو ۵- سینا علاپور

بادی کلاسیک دسته چهارم ۱۷۱ سانتی متر:

۱-محمد علی ناطقی ۲- میثم ایمانی ۳- محمد واهب آهنیان ۴- حسین اقبالی ۵- فرهاد الفتی

بادی کلاسیک دسته پنجم ۱۷۵ سانتی متر:

۱-مجید خویشوند ۲- سید سینا رضا توفیقی ۳- سجاد رنجبر ۴- احمدالهابی ۵- مهرداد میانجی ۶- امیر حسین دخت

بادی کلاسیک دسته ششم ۱۸۰ سانتی متر:

۱-مهدی مهدی زاده ۲- حسین آتشی ۳- محمد رضا افشار ۴- مهدی شیخی قهی ۵- امید میرزایی ۶- سعید عبدالمحمدی

بادی کلاسیک دسته هفتم ۱۸۰+ سانتی متر:

۱-جعفر کوهی ۲- احسان نشاط ۳- محمد ضیایی ۴- میلاد باقری ۵- امیر حسین سیدی ۶- مجتبی راجی

اورال کلاسیک جعفر کوهی
تیمی کلاسیک:
۱-راد مهر ۹۱ امتیاز با مربیگری مهندس حمید و ملکی
۲- رامبی ۷۵ امتیاز با مربیگری علی سرلک و امیر حسین فرهمند
۳- آفتاب ۶۷ امتیاز با مربیگری اکبر لاغری
۴- فشکی ۴۶ امتیاز با مربیگری فشکی و کاظم آبادی
پاور لیفت ۱۷ امتیاز

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۵دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۳دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۹دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۰۵دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۳۷۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۶۸دیدگاه

ارسال دیدگاه