برنامه بدنسازی

موزیک بدنسازی

کلیپ بدنسازی

معرفی کارخانه بدنسازی

آموزش مربیان

کاتالوگ

مقالات

مشاوره تجهیز باشگاه

اخبار بدنسازی

لیست مربیان بدنسازی

لیست باشگاه بدنسازی

تبلیغات

برنامه بدنسازی

موزیک بدنسازی

کلیپ بدنسازی

معرفی کارخانه بدنسازی

آموزش مربیان

مقالات

اخبار بدنسازی

کاتالوگ

مشاوره تجهیز باشگاه

تبلیغات

لیست باشگاه بدنسازی

لیست مربیان بدنسازی

منو
برنامه بدنسازی

موزیک بدنسازی

کلیپ بدنسازی

معرفی کارخانه بدنسازی

آموزش مربیان

کاتالوگ

مقالات

مشاوره تجهیز باشگاه

اخبار بدنسازی

لیست مربیان بدنسازی

لیست باشگاه بدنسازی

تبلیغات

برنامه بدنسازی

موزیک بدنسازی

کلیپ بدنسازی

معرفی کارخانه بدنسازی

آموزش مربیان

مقالات

اخبار بدنسازی

کاتالوگ

مشاوره تجهیز باشگاه

تبلیغات

لیست باشگاه بدنسازی

لیست مربیان بدنسازی

فهرست مطالب

ادامه مقاله شماره قبل

چه عواملی باعث به وجود آمدن مربی خصوصی آنلاین خوب می شود؟

۱- مربی آنلاین خوب ویدیوهایی از دستور العمل های هر حرکت تمرینی تهیه می کند و در برنامه آموزشی برای شاگردش قرار می دهد.

۲- به صورت هفتگی از شاگردانش (خانم یا آقا) فیلم تمریناتشون را می خواهد، شاید تمام حرکات نه، اما حرکت های پیچیده، ترکبن و مهم تر را می خواهد.

مربی خصوصی بدنسازی

۳- مربی خصوصی آنلاین خوب برنامه آموزشی را بر اساس نیازها و توانایی های شاگردش تنظیم می کند، خیلی خوب است که از یک پایه یکسان با همه شاگردان تون شروع، اما ملاحظات برای هر شاگرد نسبت به توانایی و نیازها متفاوت است، در غیر این صورت اگر قرار است تمام شاگردان شما در یک سطح تمرین کنند، چرا فقط به آن ها یک برنامه آموزشی آنلاین رایگان ندهید یا حتی آن ها را به برنامه های آموزشی رایگان موجود در اینترنت راهنمایی نکنید.

۴- مربی آنلاین خانم یا آقا با شاگردانش در حد معمول ارتباط دارد، اغلب شاگردان تمایلی ندارند که مزاحم وقت مربی خودشان شوند، حتی اگر مشکلی برایشان پیش بیاید و یا سوالی داشته باشند، پس این شما هستید که گاهی باید شاگردان تان را چک کنید و کنترل کنید که اوضاع تمرینشان چطور پیش می رود.

۵- مربی خصوصی آنلاین خوب تجربه آموزشی زیادی در دنیای واقعی دارد. مربی حرفه ای بودن یک هنر است، اما هیچکس از ابتدا کامل نبوده. مربی آنلاین بودن به مراتب سخت تر از مربی بودن در باشگاه است. تنها افرادی در این زمینه موفق می شوند که تجهیزات لازم برای این کار در سطح بالا را فراهم کرده باشند.

۶- یک مربی آنلاین خوب مشتریان را تشویق خواهد کرد تا با افرادی که با آن ها در یک رده هستند و هدف هایی مشترک دارند تمرین کنند. آن ها می توانند انگیزه و مشاوره تخصصی به شاگردانشان بدهند، حتی اگر شاگردانشان از برنامه های آموزشی مختلفی استفاده کنند.

مواردی که مربیان آنلاین می توانند روی آن ها کار کنند:

مربیان آنلاین ماهر می توانند بر روی برخی مسائل خاص کار کنند که عبارتند از:

۱- تجزیه و تحلیل تخصصی و تصحیح:

این ساده ترین برای یک مربی آنلاین خوب است. حتی اگر شاگردانش از تمرینشون در آسانسور فیلم بفرستند به راحتی تجزیه و تحلیل می کند و توصیه های تخصصی مناسبی را ارائه می دهند و مواردی که ضعف دارند را تصحیح کنید و بر قوی تر کردن نقاط قوت آن ها کار کنید، در این مورد می توانید فیلمی از صحبت ها و توصیه های بفرستید و در مورد اشتباهات تمرین آن ها و تصحیح تمرین صحبت کنید.

۲- پاسخگو و مسئولیت پذیر باشید.

مربیان آنلاین ماهری هستند که کارشناس آموزشی تجربی هستند. شاگردان زیادی دارند و اطلاعات زیادی در مورد رژیم دارند. مربی آنلاین دیگری را استخدام کرده، چرا که این کار نیاز دارد که مسئولیت پذیر باشید.

هر کسی می تواند وزن و چربی زیادی از دست بدهد، اگر تمرین کند و رژیم غذایی سختی را تحمل کند. تعداد زیادی از مربیان آنلاین از تمرینات سخت و رژیم های غذایی خیلی محدود استفاده می کنند، اما از آنجایی که آن ها تبحر خاصی دارند شاگردان شان هم تمرینات سختی انجام می دهند و به نتیجه می رسند.

۳- انگیزه:

زمانی که به عنوان کارشناس شناخته می شوید (خواه کارشناس در باشگاه یا ستاره شبکه های اجتماعی) فقط باید به شاگردان تان توجه کنید. توجه شما به آن ها انگیزه آن ها را بیشتر می کند. اگر انگیزه بیشتری داشته باشند، سخت تر تمرین می کنند و اگر سخت تر تمرین کنند نتایج بهتری می گیرند.

۴- با شاگردان سطح بالا کار کنید:

پل کاربر با بعضی شاگردان سطح بالا به صورت آنلاین کار می کند. این افراد در سطح خیلی بالایی هستند و سال ها ست که تمرین می کنند. بنابراین نیازی نیست که مثل شاگردان سطح پایین همیشه تحت نظر باشند. فقط یکسری نکات کلیدی و اصلاحی لازم دارند تا راه خودشون را پیدا کنند و تمرین کنند.

نیازی ندارید که تمام وقت از اون ها حمایت کنید. بنابراین زمان بیشتری آزاد هستید.

۵- مربی آنلاین شاگردان خصوصی قبلی خودتان در باشگاه شوید:

زمانی که مدت طولانی با افرادی کار کرده اید، آن ها را به خوبی می شناسید و نقاط قوت و ضعف آن ها را می دانید. مسائل مربوط به آن ها، سابقه تمرین، میزان پیشرفت، بنابراین اگر مربی آنلاین چنین افرادی باشید نسبتا آسان و موثر است

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۱۸

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد