مکمل های غذایی را چگونه مصرف کنیم؟

مکمل های غذایی را چگونه مصرف کنیم؟

مکمل ها وسیله­ای هستند که کمک می­کند تا به اهدافتان دست یابید. آن ها مواد با داروهای جادویی

۳ توصیه در زمینه مکمل های غذایی

۱ .مصرف هوشیارانه مکمل های غذایی

مکمل ها وسیله­ ای هستند که کمک می­کند تا به اهدافتان دست یابید. آن ها مواد با داروهای جادویی نیستند که شما را به آرزوهایتان در بدنسازی برسانند. باید مکمل ها را هوشیارانه مصرف کنید، و نسبت به آنچه قرار است برایتان انجام دهند، انتظارات معقولی داشته باشید و بطور جدی به رژیم غذایی خوبی پایبند باشید. اگر سایر موارد بدرستی اجرا کنید و همزمان از مکمل ها هم بدرستی بهره بگیرید، می­توانید به مزایایی که انتظارش را دارید دست یابید.

۲ .از مکمل های پروتئین استفاده کنید.

در روزهای استراحت حداقل یکبار در روز از مکمل های پروتئینی استفاده کنید، و در روزهای تمرین حداقل دو بار در روز. اگر محصولی را انتخاب کنید که بخوبی تولید شده باشد، می­تواند در هر سروینگ به شما ۴۰ تا ۸۰ گرم پروتئین بدهد، و کمک می­کند تا به مقدار پیشنهاد شده ما یعنی روزانه ۲/۲ گرم پروتئین به ازای هر کیلو از وزن بدن دست یابید. اغلب این مقدار کافیست برای اینکه رشد عضلانی را تقویت کند، معمولاً پس از حدود چهار ماه تغییرات محسوس خواهد بود. بخصوص این فرمول وقتی اهمیت دارد که در رژیم هستید. نیاز به مصرف پروتئین بالا و محدود کردن کالری دریافتی، انتخاب مکمل پروتئینی مناسب را به یک ضرورت تبدیل می­کند. حدود ۲۰ گرم پودر پروتئین، مثل وی، حدود ۳۰ دقیقه قبل از تمرین مصرف کنید و حدود ۴۰ گرم پروتئین بین وعده های غذایی مصرف کنید.

۳ .بتا آلانین را تجربه کنید.

این آمینو اسید وقتی با هیستیدین ترکیب می­شود در عضله کارنوزین را شکل می­دهد. عضلاتی که کارنوزین بیشتری در آن ها وجود داشته باشد قدرت و استقامت بیشتری از خود نشان می­دهند. تحقیقات نشان داده بدنسازانی که بتا آلانین علاوه بر کراتین مصرف می­کنند بطور محسوسی رشد عضلانی بیشتری دارند نسبت به کسانی که تنها کراتین مصرف می­کنند. ۱ تا ۲ گرم از این ماده قبل و بلافاصله پس از تمرین مصرف کنید.

*

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۱دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۳دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۳دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۴۹۲دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۶۳دیدگاه
تغذیه قبل وبعد تمرین بدنسازی
قبل و بعد از تمرین بدنسازی چه ...
 
۳۵۳دیدگاه

ثبت دیدگاه