فهرست مطالب

سرمقاله مجله بدنسازی بادی فول شماره ۱۰کاور مجله بدنسازی بادی فول شماره 10

سخن اول این شماره از مجله بدنسازی بادی فول: چند روز پیش موفق شدم مسابقات استانی را تماشا کنم این رقابت ها در دو روز برگزار شد. روز اول پیش کسوتان و پرورش اندام بزرگسالان و روز دوم بادی کلاسیک و فیزیک. در سال های قبل به دلیل شلوغی مسابقات پرورش اندام و برای بلیط فروشی بیشتر روز جمعه انجام میشد ولی یکی دو سالی است که مسابقات فیزیک و بادی کلاسیک گوی سبقت را از پرورش اندام ربوده است به شکلی که دربعضی از اوزان پرورش اندام رقابت کنندگان دو سه نفری بیشتر نبودند ولی در فیزیک جمعیت جوان و جویای نام موج می زند و این خبر بسیار خوشحال کنندست.

وقتی روش بدنسازان از مصرف استروئید، پپتاید و انسولین به سمت کاهش مصرف و رعایت تغذیه صحیح در طول سال در حرکت است این جای امیدواریست. اگر چه هنوز هم در فیزیک و بادی کلاسیک مقدار مصرف دارو نسبت به نیاز آن زیاد است ولی با این رویه تغییر حرکت جمعیت جوان از پرورش اندام به فیزیک کلاسیک جای خوشحالیست و امیدواریم که در آینده نزدیک از مصرف دارو به عنوان خاطراتی قدیمی یاد شود و علم تمرین و تغذیه جای همه داروها را بگیرد.

نویسنده: اصغر مرادی

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه