فهرست مطالب

سرمقاله مجله بدنسازی بادی فول شماره ۹

مجله بدنسازی بادی فول شماره 9+در سخن اول این شماره از مجله بدنسازی بادی فول به مسئله ای مهم میپردازیم: بالا رفتن میانگین سنی جوامع بشری به طبع افزایش بیماری ها و محدودیت های بدنی مشکلات زیادی برای دولت ها و خانواده ها ایجاد نموده است.

امروزه در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی با ابتکاری جالب باشگاه های بدنسازی، ساعات فعالیتی مخصوص و حتی باشگاه های مجزا برای افراد مسن در نظر گرفته اند. در کشور ما هم زنگ هشدارها برای بالا رفتن میانگین سنی به صدا درآمده است. باشگاه های ورزشی بخصوص سالن های بدنسازی و ورزش های گروهی باید فضا و برنامه های ورزشی مربوط به این افراد ایجاد نمایند و برای این معضل برنامه ریزی کنند.

پیشنهاد میشود مدیران باشگاه ها ساعات وکلاس هایی را در مواقع خلوت بودن باشگاه با در نظر گرفتن تخفیف به افراد مسن اختصاص دهند و با تبلیغ در این زمینه سرویس دهی ویژه ای به این جوانان دیروز تخصیص دهند.

حتی مربیانی که موفقیت کمتری در کسب درآمد دارند می توانند به این بازار دست نخورده و بکر فکر کنند و با خدمات دهی با روش های تمرینی خاص به این قشر از جامعه، هم خدمت کنند و هم کسب درآمد.

پیشنهاد دیگر به همه هموطنان این است که پدر و مادر خود را به ورزش و تحرک تشویق کنید حتی اگر شده روزی ۳۰ دقیقه با آن ها در پیاده روی تند همراه شوید. منتظر نشوید تا آن ها خدای ناکرده بیمار شوند و بعد …

با آرزوی عمر با عزت و سلامتی برای همه پدران و مادران عزیز.

 

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه