مجله بدنسازی بادی فول شماره ۹ + دانلود

در سخن اول این شماره از مجله بدنسازی بادی فول به مسئله ای مهم میپردازیم: بالا رفتن ميانگين

سرمقاله مجله بدنسازی بادی فول شماره ۹

مجله بدنسازی بادی فول شماره 9+در سخن اول این شماره از مجله بدنسازی بادی فول به مسئله ای مهم میپردازیم: بالا رفتن میانگین سنی جوامع بشری به طبع افزایش بیماری ها و محدودیت های بدنی مشکلات زیادی برای دولت ها و خانواده ها ایجاد نموده است.

امروزه در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی با ابتکاری جالب باشگاه های بدنسازی، ساعات فعالیتی مخصوص و حتی باشگاه های مجزا برای افراد مسن در نظر گرفته اند. در کشور ما هم زنگ هشدارها برای بالا رفتن میانگین سنی به صدا درآمده است. باشگاه های ورزشی بخصوص سالن های بدنسازی و ورزش های گروهی باید فضا و برنامه های ورزشی مربوط به این افراد ایجاد نمایند و برای این معضل برنامه ریزی کنند.

پیشنهاد میشود مدیران باشگاه ها ساعات وکلاس هایی را در مواقع خلوت بودن باشگاه با در نظر گرفتن تخفیف به افراد مسن اختصاص دهند و با تبلیغ در این زمینه سرویس دهی ویژه ای به این جوانان دیروز تخصیص دهند.

حتی مربیانی که موفقیت کمتری در کسب درآمد دارند می توانند به این بازار دست نخورده و بکر فکر کنند و با خدمات دهی با روش های تمرینی خاص به این قشر از جامعه، هم خدمت کنند و هم کسب درآمد.

پیشنهاد دیگر به همه هموطنان این است که پدر و مادر خود را به ورزش و تحرک تشویق کنید حتی اگر شده روزی ۳۰ دقیقه با آن ها در پیاده روی تند همراه شوید. منتظر نشوید تا آن ها خدای ناکرده بیمار شوند و بعد …

با آرزوی عمر با عزت و سلامتی برای همه پدران و مادران عزیز.

 

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۵دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۵دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۹دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۰۵دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۳۷۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۷۰دیدگاه

ارسال دیدگاه