فهرست مطالب

قدم زدن در محل کار حال و هوای فرد را بهتر و اشتهای کاذب را کم می کند

تحقیقی جدید نشان داد قدم زدن تنها به مدت ۵ دقیقه در ساعت می تواند کارمندان را شادتر و پر انرژی تر کند. تحقیق اخیر که در مجله تغذیه و رفتار و فعالیت بدنی منتشر شده نشان داد قدم زدن به مدت پنج دقیقه در پایان هر ساعت شادی و اشتیاق کارمندان را افزایش داده در حالیکه خستگی و اشتهای کاذب را نیز کم می کند.

در این تحقیق محققان اثرات یک جلسه فعالیت بدنی در صبح را در طول یک شبانه روز در مقایسه با کل روز پشت میز نشستن را بررسی کردند. جای تعجبی ندارد که کل روز پشت میز نشستن عوارضی بر بدن و ذهن بر جای می گذارد اما حتی مقدار کمی فعالیت در طول روز می تواند در افزایش سلامتی مفید باشد.

محققان دریافتند که فعالیت های کوتاه بدنی روی اخلاق، سطح انرژی و عملکرد شناختی افراد بهترین اثر را دارد. در حالیکه یک دور فعالیت بدنی کوتاه در صبح نیز حتی بهتر از شش ساعت مستقیم پشت میز نشستن است و نشان داده شده موجب افزایش انرژی درونی کارمندان می شود. روش فعالیت بدنی کوتاه مدت حال و هوای کارکنان را بهتر کرده، خستگی را کم و اشتهای کاذب را کاهش می دهد.

منبع: www.muscleandfitness.com

ترجمه: بادی فول

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه