بهترین برندهای دستگاه بدنسازی

بهترین برندهای دستگاه بدنسازی

بهترین برند دستگاهای بدنسازی درجهان بدون در نظر گرفتن قیمت میتواند چندین برند باشد که هر کدام کیفیت

بهترین برندهای دستگاه بدنسازی در جهان بدون در نظر گرفتن قیمت میتواند چندین برند باشد که هر کدام کیفیت ارزش و امتیازات مخصوص خود را دارد که بعضی از امتیازات را دیگران ندارند یا کلا به دلیل انحصار آن نمیتوانند داشته باشند.

برند تکنو جیم technogym یکی از بهترین آنهاست که هر ساله در کل جهان باشگاه های لاکچری بدنسازی زیادی از آن خرید میکنند شرکت تکنوجیم بهترین خدمات ممکنه را در تجهیزات بدنسازی و خدمات پس از فروش خود پیش بینی کرده و حتی خدمات آموزشی و پشتیبانی مجازی و حقیقی که از نمایندگان فروش خود مینماید منحصر به فرد است این شرکت در کل جهان نمایندگی فعال دارد که هر چند کشور منطقه خود یک سرپرستی دارد.

معرفی شرکت تکنوجیم

از جمله نوآوری های این برند تردمیل مکانیکی با نام اسکیل میل skillmill  میباشد که برای بسیاری از کارشناسان صنعت ورزش بسیار جالب توجه بود که این دستگاه هم دویدن را آسانتر نموده و انرژی کمتری مصرف مینماید و هم میزان آسیبی که به زانوها در تردمیل های دیگر اتفاق می افتد را بطور چشم گیری پایین می آورد.

از نوآوری های دیگر کمپانی تکنو جیم دستگاه کینسیس kinesis میباشد که این دستگاه نیز به طور شگفت انگیزی تعداد حرکات و دامنه حرکات را افزایش میدهد ورزشکاران گاه احتیاج دارند خارج از زوایای دستگاه بدنسازی  معمول عضلات خود را تمرین دهند و این تمرینات باید استاندارد لازم را بدون آسیب داشته باشد دستگاه کینسیس به شکل بسیار متنوعی این امکان را دارد حتی میتوانیم بگویم این دستگاه به تنهایی چندین حرکت به ورزش بدنسازی اضافه نمود که قبلا این حرکات وجود نداشت.

بدون شک دستگاه های وزنه آزاد شرکت بزرگ تکنوجیم انقلاب بزرگی در ساخت تجهیزات بدنسازی و پروش اندام ایجاد کرد زیرا بعد از ساخت دستگاه های وزنه آزاد فری ویت  Free weights تکنوجیم بیار از شرکت ها از آن الگو برداری کردند و با تغییری مختصر اقدام به تولید این محصولات نمودند.

تصاویر دستگاه های بدنسازی تکنوجیم

شرکت تکنوجیم بدون شک با خدماتی که توضیح دادم از بهترین برندهای مطرح صنعت بدنسازی میباشد که در تمام سطوح خود دارای برنامه های منحصر به فرد است و شما در ایران هم مشاهده میکنید که بهترین باشگاه های بدنسازی ایران نیز از این برند تجهیز شده اند.

نویسنده: اصغر مرادی

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۳دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۳دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۹دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۰۵دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۶۷دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۳۵۹دیدگاه

ثبت دیدگاه