فهرست مطالب

بهترین برندهای دستگاه بدنسازی در جهان بدون در نظر گرفتن قیمت میتواند چندین برند باشد که هر کدام کیفیت ارزش و امتیازات مخصوص خود را دارد که بعضی از امتیازات را دیگران ندارند یا کلا به دلیل انحصار آن نمیتوانند داشته باشند.

برند تکنو جیم technogym یکی از بهترین آنهاست که هر ساله در کل جهان باشگاه های لاکچری بدنسازی زیادی از آن خرید میکنند شرکت تکنوجیم بهترین خدمات ممکنه را در تجهیزات بدنسازی و خدمات پس از فروش خود پیش بینی کرده و حتی خدمات آموزشی و پشتیبانی مجازی و حقیقی که از نمایندگان فروش خود مینماید منحصر به فرد است این شرکت در کل جهان نمایندگی فعال دارد که هر چند کشور منطقه خود یک سرپرستی دارد.

معرفی شرکت تکنوجیم

از جمله نوآوری های این برند تردمیل مکانیکی با نام اسکیل میل skillmill  میباشد که برای بسیاری از کارشناسان صنعت ورزش بسیار جالب توجه بود که این دستگاه هم دویدن را آسانتر نموده و انرژی کمتری مصرف مینماید و هم میزان آسیبی که به زانوها در تردمیل های دیگر اتفاق می افتد را بطور چشم گیری پایین می آورد.

از نوآوری های دیگر کمپانی تکنو جیم دستگاه کینسیس kinesis میباشد که این دستگاه نیز به طور شگفت انگیزی تعداد حرکات و دامنه حرکات را افزایش میدهد ورزشکاران گاه احتیاج دارند خارج از زوایای دستگاه بدنسازی  معمول عضلات خود را تمرین دهند و این تمرینات باید استاندارد لازم را بدون آسیب داشته باشد دستگاه کینسیس به شکل بسیار متنوعی این امکان را دارد حتی میتوانیم بگویم این دستگاه به تنهایی چندین حرکت به ورزش بدنسازی اضافه نمود که قبلا این حرکات وجود نداشت.

بدون شک دستگاه های وزنه آزاد شرکت بزرگ تکنوجیم انقلاب بزرگی در ساخت تجهیزات بدنسازی و پروش اندام ایجاد کرد زیرا بعد از ساخت دستگاه های وزنه آزاد فری ویت  Free weights تکنوجیم بیار از شرکت ها از آن الگو برداری کردند و با تغییری مختصر اقدام به تولید این محصولات نمودند.

تصاویر دستگاه های بدنسازی تکنوجیم

شرکت تکنوجیم بدون شک با خدماتی که توضیح دادم از بهترین برندهای مطرح صنعت بدنسازی میباشد که در تمام سطوح خود دارای برنامه های منحصر به فرد است و شما در ایران هم مشاهده میکنید که بهترین باشگاه های بدنسازی ایران نیز از این برند تجهیز شده اند.

نویسنده: اصغر مرادی

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه