برنامه های بدنسازی

برنامه های بدنسازی ۳۰ روزه یا یکماهه

در قسمت دریافت برنامه های آنلاین برنامه های بدنسازی به روزه برای شما با توجه به مشخصات شما
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
3+

برنامه های بدنسازی ۳۰ روزه معمولی ترین روش برنامه هایی هستند که مربیان بدنسازی برای برنامه تمرین ورزشکاران طراحی می نمایند.

یک برنامه بدنسازی یک ماهه ورزشکار فرصت دارد که یک سیستم تمرینی را از شروع تا پایان و جواب دهی نسبی دنبال کند اگر بعنوان مثال یک برنامه ۴ قسمت حجم توسط یک مربی نوشته شود که ورزشکار آن را ۵ روز در هفته دنبال کند به این ترتیب هر عضله بدن را ۵ بار در یک ماه مورد تمرین قرار می دهد. و این ۵ جلسه تمرین برای هر عضله فرصتی مناسب برای فشار با یک روش تمرین و نتیجه گرفتن می باشد.

اگر تعداد جلسات مشابه تمرین برای یک عضله و یا کلا بدن یک ورزشکار از ۵ جلسه بیشتر مورد تکرار قرار گیرد بدن در برابر آن فشار و روش تمرین مقاوم می شود واکنش کمتری برای رشد از خود نشان می دهد پس بهتر است یک بدنساز در وحله اول یک برنامه درست و صحیح داشته باشد و آن برنامه را بیش از ۵ بار برای کل بدن تکرار نکند.

دریافت برنامه آنلاین بدنسازی

بدنسازان بی اطلاع و بدون مربی که احتمالا شما هم بارها آنها را در باشگاه مشاهده نموده اید بعضا یک برنامه تمرین را بیش از ۶ ماه و حتی چند سال تکرار می کنند و هر بار هم سوال می کنند چرا پیشرفت نمیکنم. وفاداری به یک برنامه تمرینی و رژیم غذایی و برنامه مکمل های بدسازی که روزی برای شما موثر بوده است احتمالا امروز برای شما بیش از کارگری وزنه به همراه ندارد و در تغییر بدن شما به سمت جلو موثر نخواهد بود قبل از انتخاب یک مربی برای دریافت برنامه مطمئن باشید که درست انتخاب کرده اید.

در قسمت دریافت برنامه های آنلاین، برنامه های بدنسازی به روز برای شما با توجه به مشخصات شما طراحی خواهیم کرد و ضمن تغییر ماهیانه آن جوابگوی مشکلات و سوالات شما خواهیم بود. در این بخش سوالات متداول، تصاویر و اجرای کامل برنامه توضیح داده خواهد شد.

نویسنده: اصغر مرادی

 

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه