چند پله تا چربی سوزی ...

چند پله تا چربی سوزی …

برای حفظ دامنه متابولیسم در نقطه اوج، مصرف صبحانه مفید است . اما اگر به حذف وعده صبحانه
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
2+

توصیه هایی برای چربی سوزی

  • صبحانه بخورید

برای حفظ دامنه متابولیسم در نقطه اوج، مصرف صبحانه مفید است. اما اگر به حذف وعده صبحانه از وعده غذایی تان بپردازید، دامنه متابولیسم تان کندتر می شود، زیرا شما چربی کمتری می سوزانید. خوردن صبحانه مانع از گرسنگی شما در ساعات اولیه روز می شود و در کنار تمرین صبحگاهی شما را در سراسر روز پر انرژی نگه می دارد و سطح استرس را پایین می آورد.

  •  انجام تمرین هوازی پیش ازصبحانه

مطالعات نشان می دهد، انجام تمرین هوازی در صبح در مقایسه با انجام تمرین در هر زمان دیگر از روز منجر به سوزاندن سه برابر چربی می شود. برای اینکه وارد ناحیه چربی سوزی شوید انجام ۳۰ دقیقه تمرین هوازی لازم است.

  •  مصرف پروتئین

توصیه می شود که به ازاء هر ۴۵۰ گرم از وزن بدن تان به مصرف یک گرم پروتئین در طی روز بپردازید. این میزان باید بین شش وعده غذایی تان در سراسر روز تقسیم شود. پیروی از یک رژیم پر پروتئین به این معناست که شما به کالری بیشتری به جهت حفظ وزن بدن نیاز دارید. بهترین فرم های پروتئینی: برش های لخم از جوجه، سینه بوقلمون، گوشت گوساله لخم و محصولات لبنی بدون چربی است.

  • کافئین

کافئین نقش مهمی در افزایش سوخت و ساز سلول های چربی در جریان خون تان دارد و از آن به عنوان یک محرک بالقوه یاد می شود. خواص محرک کافئین به انجام تمرین های قدرتی کمک می کند.

  • عصاره چای سبز

چای سبز شامل غلظت های بالایی از BGGG است که مسئول تاثیرات ترموژنیک چای است. علاوه بر کمیت های چربی سوز چای سبز این مکمل مفید همچنین یک آنتی اکسیدان قدرتمند محسوب می شود.

  • ال- تیروزین

این اسید آمینه که به صورت طبیعی تولید می شود بر تولید انتقال دهنده های عصبی نظیر اپینفرین و نوراپینفرین تاثیر می گذارد. هر دو این موارد مسئول چربی هستند. این مسئله تاثیر بیشتری خواهد داشت وقتی که ال – تیزوین را به عنوان مکمل استفاده کنیم.

  •  GLA

GLA یک اسید چرب است که به صورت طبیعی در گوشت قرمز و محصولات روزانه یافت می شود. آن در محصولات چربی سوز شناخته شده و همچنین به سلامت سلولی و ساخت عضله کمک می کند.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۰۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۷دیدگاه

ارسال دیدگاه