غذاهای برجسته پروتئینی

جوجه : مدت زمان زیادی است که این غذا جزو غذاهای عضله ساز محسوب می شود و تقریباً

غذاهای برجسته پروتئینی جوجه :

مدت زمان زیادی است که این غذا جزو غذاهای عضله ساز محسوب می شود و تقریباً شامل ۷ گرم پروتئین در یک انس می باشد. در قالب بدون پوست و استخوان ، چربی کمی دارد . جوجه یک انتخاب پروتئینی عظیم برای هر زمان از روز می باشد .

گوشت گاو :

یک ماده مغذی عضله ساز است که تقریباً شامل ۷ گرم پروتئین در یک اونس می باشد. این ماده مغذی در خود حجم های فراوانی از آهن، روی و ویتامین ۱۲b دارد که همه این مواد مغذی به منظور حمایت از سیستم ایمنی مورد نیازند و به تداوم سلامتی شما بسیار کمک می کنند .

ماهی :

یکی از بهترین  منابع پروتئینی به متقضی حجم بالای اسیدهای چرب ضروریش می باشد . ماهی به ازای هر اونس خود تقریباً هفت گرم پروتئین برای بدن مهیا می کند .ماهی را می توان به روش های بی شماری طبخ کرد .

تخم مرغ :

وقتی به سراغ پروتئین و حجم بیولوژیکی آن می رویم ، تخم مرغ نزدیک به رأس لیست قرار دارد. برای کسب فواید بسیار از تخم مرغ در رژیم غذایی تان سعی کنید تخم مرغ هایی را انتخاب کنید که به لحاظ محتوی امگا ۳ بسیار غنی هستند. اسید امگا ۳ یا اسید لینولنیک سبب افزایش عملکرد سیستم ایمنی می شوند و کمک به سریعتر شدن ریکاوری می کنند.

مکمل های پروتئینی:

حال به سراغ مکمل های پروتئینی نظیر وی کازئین و سویا می رویم تا آنها را مورد بحث قرار دهیم . همانطور که در بالا ذکر شد، مصرف پروتئین کافی در رژیم غذایی یک نقش کلیدی در توسعه ، مرمت و رشد عضله بازی می کند پس از مصرف مکمل های پروتئینی پر خاصیت زیر غافل نشوید .
پروتئین وی، کازئین ، سویا

سنجش کیفیت پروتئین :

هر یک از مکملهای پروتئینی می توانند شما را با منافع بی شماری مهیا کنند .بهترین روش برای رسیدن به اهداف عضله ساز پیروی از یک رژیم غذایی و برنامه تمرینی صحیح می باشد .در این زمان پروتئین باید در منافع متفاوت شامل مکمل های پروتئینی صرف شود. خوردن ملزمات پروتئینی لازم است اگر که شما درصدد کسب قدرت و عضله باشید. رعایت یک رژیم پروتئینی در بدنسازی همچون یک ابزار قدرتمند به جهت توسعه سلامتی می باشد .


ثبت دیدگاه