تمرین با اوج انرژی

تمرین با اوج انرژی

اگر دنبال برنامه ای جادویی هستید که تا به حال از آن چیزی به گوش تان نرسیده، باید
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

تمرین با اوج انرژی

اگر دنبال برنامه ای جادویی هستید که تا به حال از آن چیزی به گوش تان نرسیده، باید فراموشش کنید. هیچ جادویی برای ساختن جلو بازوها وجود ندارد و در واقع برای هیچ گروه عضلانی جادو وجود ندارد. با همین باید و نباید های ساده اما کاربردی می توانید جلو بازوهای خود را به رشد وادار کنید به شرطی که به آنها متعهد بمانید.

بایدها در مورد تمرین جلو بازو

براکیالیس را تمرین دهید

تقریبا همه برای تمرین دادن جلو بازوها به انواع و اقسام زوایای حرکتی روی می آورند اما توسعه کامل براکیالیس را مد نظر قرار نمی دهند در حالی که پرورش این عضلات می تواند بعد جدیدی به عضلات بازو اضافه کند و سایز را زیاد می کند. خیلی از بدنسازان را می بینیم که علی رغم داشتن بازوهای بزرگ وقتی از نمای جلویی دیده می شوند بازوهایشان لاغر دیده می شود. اضافه کردن حرکت جلو بازو چکشی در تمرین جلو بازو باعث میشود بازو ها شروع کنند به پر شدن درست مثل حالتی که تا به حال نبوده اند.

تمرین جلو بازوها با اوج انرژی : اکثر تقسیم بندی های تمرین به گونه ای انجام می شود که نوبت تمرین عضلات بازو در آنها به اواخر هفته می افتد یعنی بعد از روزهای تمرین عضلات بزرگتر. اگر جلو بازوهایتان نقطه ضعف بدن هستند یا اینکه می خواهید به آنها اولویت دهید لازم است آنها را وقتی تمرین دهید که نه تنها از لحاظ فیزیکی قدرت زیادی داشته باشید بلکه از لحاظ روانی هم خوب باشید تا بتوانید شدت مورد نیاز برای رشد را در تمرین اعمال کنید. اگر معنایش این باشد که شنبه روی جلو بازو کار کنید پس باید این کار را بکنید تا بازوها شانس بیشتری برای رشد داشته باشند.

کنترل وزنه در حرکت جلو بازو

این مهم است چون خیلی ها در انتخاب وزنه افراط می کنند و در نتیجه کنترل وزنه را در حرکت در اختیار ندارند وقتی که صحبت از تمرین عضلات پشت و زیر بغل است باید وزنه های ۱۰ تا ۱۴ کیلویی را به صورت انفجاری جابجا کنیم. وقتی که نوبت به تمرین جلو بازو میرسد باید بتوانید هر تکرار از تمرین را حس کنید و تا حد اکثر ممکن روی آن سخت اعمال فشار کنید.

نبایدها در مورد تمرین جلو بازو

در حرکات و زوایای تمرین فانتزی نباشید

تمرین را ساده نگهدارید و با اوج انرژی انجام دهید خیلی ها را می بینید که کارهای احمقانه  می کنند. باور کنید نیازی به زوایای خاص کابل ندارید تا رشد جدیدی در جلو بازوها به وجود آورید. به حرکات اصلی پایبند بمانید و دامنه کامل حرکات را رعایت کنید. در این شرایط بازوها خود به خود رشد می کنند.

جلو بازو را تمرین زده نکنید  

حقیقت این است که اکثر مردم دچار تمرین زدگی می شوند. اکثر مردم در باشگاه جلو بازوهای خود را تمرین زده می کنند بنابر ابن وقتی می گویند در رشد جلو بازو موفق نیستند باید در اولین اقدام در تمرین با دفعات زیاد  و با مقدار بالا اجتتناب کنند اگر جلو بازو را در روز خودش تمرین می دهید آنها در روز تمرین زیربغل هم در گیر میشوند. بسته به توالی ریکاوری شما، بازوها شاید تا قبل از جلسه تمرین بعدی ریکاوری نشوند. توصیه این است برای جلو بازوهایی که دیگر رشد نمی کنند یک راه حل ساده داریم به مدت ۲ هفته کامل جلو بازو را تمرین ندهید و پس از آن اگر قوی تر شدید متوجه می شوید که دچار تمرین زدگی بوده اید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۰۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۷دیدگاه

ارسال دیدگاه