چگونه می توان کارمندان یک باشگاه تازه تاسیس را انتخاب کرد؟

چگونه می توان کارمندان یک باشگاه تازه تاسیس را انتخاب کرد؟

همانطور که نگرانی افراد در مورد سلامتیشان روز به روز در حال افزایش است، راه اندازی یک باشگاه،
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

کارمندان یک باشگاه تازه تاسیس

همانطور که نگرانی افراد در مورد سلامتیشان روز به روز در حال افزایش است، راه اندازی یک باشگاه، حتی با وجود مشکلات اقتصادی امروز، می تواند درآمد خوبی به همراه داشته باشد. کلید موفقیت یک باشگاه تازه تاسیس، کارمندان آن است و با پشت میز نشستن و انجام دادن کارها به تنهایی، نتایجی به همراه نخواهد داشت. بنابراین، نیاز است که کارمندان لایق و کارآمد را استخدام کنید، اما فراموش نکنید که قبل از استخدام کارمندان، باید به دقت برنامه ریزی کنید. برای برنامه ریزی می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. نیازهای کارمندان خود را مشخص کنید. این فاکتور، به اندازه و مدت زمان کار کردن باشگاه بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر قرار باشد که باشگاهتان ۲۴ ساعت در روز و ۵ روز در هر هفته کار کند، شما به ۱۹ نگهبان و نیروهای خدماتی نیاز دارید و در مقابل اگر قرار باشد که باشگاهتان از ۵ صبح تا ۹ شب کار کند، نیاز به این تعداد نگهبان و نیروی خدماتی نخواهید داشت.
  2. دقیقا مشخص کنید که چه فاکتورهایی کارمندان شما باید داشته باشند. به عبارت دیگر، از بین فاکتورهای مدارک تحصیلی، گواهینامه ها و یا شخصیت افراد، کدامیک برای استخدام در باشگاهتان در اولویت است. به عنوان مثال، ممکن است شما بخواهید فرد خوش اخلاق که دارای گواهینامه ی CPR است را به عنوان منشی باشگاه خود انتخاب کنید یا مربیانی را استخدام کنید که گواهینامه های لازمه برای برگزاری کلاس های فیتنس به همراه حداقل ۲ سال سابقه ی کار داشته باشند.
  3. شما می توانید با با مراکزی که کلاس های مربیگری را برگزار می کنند، تماس بگیرید و به آن ها اطلاع دهید که به دنبال جذب مربیان و یا افرادی برای باشگاه خود هستید. مطمئنا چنین مراکزی از شما استقبال می کنند، زیرا نمی خواهند که افراد بعد از دریافت گواهینامه های لازمه بیکار باشند. البته این راهکار برای کسانی کارآیی خواهد داشت که نسبت به همکاری با افراد بی سابقه و بدون تجربه ی کاری مشکلی ندارند و در ماه های اولیه ی استخدام آن ها، کمک بسیاری به این افراد خواهند کرد.
  4. اگر به دنبال استخدام افراد حرفه ای و با تجربه هستید، می توانید به سازمان های ذیربط اطلاع دهید و علاوه بر آن آگهی های استخدامی در جاهای مختلف منتشر کنید.
  5. به غیر از موارد گفته شده، آگهی های استخدامی آنلاین نیز نتایج خوبی به همراه خواهد داشت. در این آگهی ها، می توانید به مزایایی که می خواهید ارائه دهید اشاره کنید و در مقابل ویژگی هایی که از فرد، مد نظر دارید را مشخص کنید.

منبع: مجله بدنسازی بادی فول – شماره ۲۷

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۹۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۵دیدگاه

ارسال دیدگاه