فهرست مطالب

مجله بدنسازی بادی فول شماره 25

سخن اول این شماره از مجله بدنسازی بادی فول: 

با توجه به کاهش ازدواج، افزایش طلاق و از همه مهمتر عدم علاقه زوج های جوان به بچه داری به نظر میرسد میانگین سن جمعیت ایران که در سال های گذشته و حال جزء کشورهای جوان بود آرام آرام به سمت میانسالی و پیری پیش میرود مضاف بر آن افزایش بیماری های قرن حاضر و زندگی ماشینی که ناشی از تغذیه اشتباه، پر کالری و کم تحرکی جسمی میباشد سطح سلامتی را در ایران و حتی کل جهان کاهش داده است. آلزایمر، سکته ها، سرطان ها، دیابت، کبد چرب، چاقی، آرتروز و… ازجمله این بیماری هاست که زیاد دیده و شنیده ایم.

با توجه به این موضوع، مهم دیدم دراین نوشته دو نکته را یاد آوری کنم اول آن که مراکز و شغل های مرتبط با سلامتی و درمان سالمندان در سال های آینده بسیار لازم و ضروریست و اگر به صورت جدی دنبال شود جای سرمایه گذاری و اشتغال زایی بسیاری دارد و دوم این که اگر پدر و مادر شما در قید حیات هستند بسیار بیشتر از گذشته به مواظب سلامتی روحی و جسمی آنها باشید حداقل وظیفه ما زمینه سازی و تشویق آنها به ورزش روزانه و نظارت بر تغذیه آنهاست. خود شما هم برای ۱۲۰ساله شدن بهتر است بدنسازی طبیعی و تغذیه سالم را جدی بگیرید.

نویسنده: اصغر مرادی

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه