مکمل True Mass

معمولا کمپانی های مکمل سازی اسامی با مزه ای برای مکمل های تولیدی خود انتخاب می کنند و
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

True Mass

معمولا کمپانی های مکمل سازی اسامی با مزه ای برای مکمل های تولیدی خود انتخاب می کنند و معنی لغوی اسمی که این کمپانی برای این محصول انتخاب کرده است نیز عضله خالص و واقعی است! کمپانی سازنده این محصول در مورد این مکمل گفته است این محصول اصولا برای حجم و توده خشک عضلانی ساخته شده است.

کربوهیدرات های پیچیده
به ادعای کمپانی سازنده، این مکمل دارای کمی کربوهیدرات نیز می باشد که این میزان قند برای تامین انرژی مورد نیاز بدن در طول روز مفید است و تاکید شده است که کربوهیدرات موجود در این محصول نیز از نوع پیچیده است!

تری گلیسیرید
این محصول همچنین حاوی مقداری تری گلیسیرید با طول زنجیره متوسط و حاوی مقداری اسیدهای چرب ضروری نیز بوده است که این اسیدهای چرب برای تقویت ترشح هورمون های مردانه و پاره ای از هورمون هایی که ساختمانی چرب دارند ضروری بوده و به سلامت عمومی بدن نیز کمک می کند.

افرادی که از کمبود چربی در رژیم غذایی خود رنج می برند و همچنین افرادی که به دلیل مضر و نامناسب تشخیص داده شدن چربی ها، از خوزدن این مواد غذایی ولو به مقدار نیاز بدن خودداری می کنند با کمبود شدید میزان چربی در بدن مواجه شده، با افت ترشح هورمون های مردانه رو در رو شده و بالانس هورمونی خود را از دست می دهند و از این رو موجود بودن مقادیر اندکی چربی مفید در بدنه این مکمل را می توان به فال نیک گرفت!

اسید آمینه های شاخه ای
این مکمل نیز همانند دیگر مکمل های پروتئینی عرضه شده از سوی این شرکت با اسید آمینه های شاخه ای تقویت شده است و به عبارت دیگر در بدنه این مکمل نیز مقداری اسید آمینه شاخه ای افزوده شده است تا بدن با خوردن مکمل از این نظر نیز تامین شود.

نکته
گاها برای تامین نیازهای بدن ناگزیر از خوردن چندین نوع مکمل هستیم و در این صورت باید هزینه های نسبتا سنگینی را صرف خرید مکمل کنیم و همچنین این روزها که دسترسی به مکمل های غذایی اصل به غایت دشوار شده است این مسئله ورزشکاران را بیشتر می آزارد! اما گفته می شود با مصرف این سری از مکمل ها و با مصرف مکمل های مشابه که به مکمل های ترکیبی یا مرکب شهرت پیدا کرده اند می توان این مشکل را برطرف کرد.

فیبر و گلوتامین
به ادعای کمپانی سازنده، در ترکیب این مکمل همانند دیگر مکمل های پروتئینی عرضه شده از سوی این شرکت، مقادیری فیبر و گلوتامین پپتید و دیگر مواد و ترکیبات مورد نیاز بدن برای تسریع و تکمیل ریکاوری و برای بالانس کردن نیتروژن نیز وجود دارد و از این نظر نیز می توان این مکمل را قابل قبول دانست.

اهداف
کمپانی سازنده هدف از تولید این محصول را به شرح زیر اعلام کرده است که صد البته چندان به دور از تبلیغات و بازار گرمی هم نبوده است:

  • افزایش حجم خشک عضلانی
  • تامین مواد مورد نیاز بدن در طول روز
  • تکمیل و رفع نقایص تغذیه
  • کنترل وزن

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۴دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه