برنامه بدنسازی

موزیک بدنسازی

کلیپ بدنسازی

معرفی کارخانه بدنسازی

آموزش مربیان

کاتالوگ

مقالات

مشاوره تجهیز باشگاه

اخبار بدنسازی

لیست مربیان بدنسازی

لیست باشگاه های بدنسازی

تبلیغات

منو
برنامه بدنسازی

موزیک بدنسازی

کلیپ بدنسازی

معرفی کارخانه بدنسازی

آموزش مربیان

کاتالوگ

مقالات

مشاوره تجهیز باشگاه

اخبار بدنسازی

لیست مربیان بدنسازی

لیست باشگاه های بدنسازی

تبلیغات

فهرست مطالب

شیرین بیان: گیاهی که معجزه می‌کند

متاسفانه بسیاری از ورزشکاران ما قبل از این که اقدام به دوربین نمایند بدون هیچ فکر و تاملی در ارتباط با عوارض و صدمات آن تنها به مزایای احتمالی استفاده از داروها و استروئیدها دل می‌بندند اما پس از مدتی که از مصرف این داروها گذشت با مشاهده عوارض متعدد آن که در روی پوست به صورت ظاهری ایجاد شده و یا بروز عوارضی روی مچ بافت‌ ها و اعضای درونی بدن همچون کبد،کلیه، قلب و غیر تازه متوجه اشتباه خود می‌شود و به دنبال درمان آن و قطع مصرف می‌ روند به خصوص در کشور ما و در اکثر داروها و استروئیدها تقلبی هستند نه تنها فواید ندارد بلکه تماما مضر هستند.

یکی از مکمل‌ هایی که در این بازار نسبتاً خوبی دارد مکمل‌ هایی هستند که تحت عنوان پاک کننده‌ های کبد و دفع کننده‌های سموم شهرت دارند و مطمئن باشید که اکثر آن ها تاریخ گذاشته و تقلبی هستند به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا جایگزین قدرتمندی برای آن ها را به شما معرفی کنیم که خوشبختانه در تمامی عطاری‌ ها و سوپر مارکت ها موجود است این گیاه شیرین بیان می‌باشد که فواید بسیاری به همراه دارد.

شیرین بیان سال هاست که با عنوان یک دارو در علم پزشکی مورد مصرف دارو و ترکیب اصلی تمامی پاک کننده‌ های کبد که در بازار به شما فروخته می‌شود همین شیرین بیان است که ریشه آن به صورت قرص و کپسول در آمده و در بسته بندی‌ های خارجی و با قیمت گزاف به فروش می‌ رسد تعدادی از خواص متعدد شیرین بیان به شرح زیر می‌ باشد:

ضد التهاب، آنتی اکسیدان کمک به هضم بهتره مواد غذایی ، تقویت غدد فوق کلیوی، تسکین ورم مفاصل، ضد سرفه، آنتی بیوتیک، درمان کننده تبخال درمان زخم معده و البته پاک کننده کبد برای کسانی که بدون توجه به عوارض استروئیدها از این داروهای مضر استفاده می‌کنند.

شما می‌ توانید مطمئن باشید که با مصرف مستمر شیرین بیان آسیب‌ های کبدی خود را به حداقل می‌ رسانید بدون اینکه نیاز به هیچگونه قرص یا کپسول پاک کننده پیدا کنید.

طریقه مصرف:

بهترین طریقه مصرف شیرین بیان سه بار در روز می‌باشد قبل از وعده‌ های غذایی صبحانه ناهار و شام برای نتیجه‌ گیری بهتر می‌ توانید یک بار نیز آن را قبل از خواب مصرف کرده و مطمئن باشید که سالم‌ ترین و بهترین داروی پاک کننده کبد را مصرف می‌ نمایید.

عوارض:

شیرین بیان در کنار خواص منحصر به فردی که دارد می‌توانند سبب احتباس آب و اندکی افزایش فشار خون شود که البته پدیده افزایش فشار خون آن چندان در افراد ورزشکار و جوان قابل توجه نبوده و بیشتر در افراد مسن بایستی کنترل شود.

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد