نکاتی برای خرید مکمل پروتئینی

نکاتی برای خرید مکمل پروتئینی

احتمال دارد که شما دیگر مصرف پروتئین و نوشیدنی های حاوی آن را به صورت خودکار انجام می
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
1+

خرید مکمل پروتئینی

احتمال دارد که شما دیگر مصرف پروتئین و نوشیدنی های حاوی آن را به صورت خودکار انجام می دهید. این فکر بدی است. در دنیای امروزی«سر هم کردن پروتئین» به صورت گسترده ای دیده می شود. این روشی است که بعضی از شرکت ها برای استفاده نکردن از مواد اولیه گران قیمت، با آن اسید آمینه های ارزان و بی ارزش و مواد اضافی دیگری را در مکمل شان می گنجانند تا بتواند با دستکاری میزان نیتروژن موجود در آن مکمل، مصرف کنندگان را فریب بدهند. در این زمان باید فقط به سراغ شرکت هایی بروید که همه چیزها را به صورت شفاف به شما می گویند. این شرکت ها همیشه در تلاش هستند تا مشتریان خودشان را راضی نگه دارند، چون هنوز هم تعریف های زبانی در باشگاه، بهترین راه برای تبلیغ یک مکمل به حساب می آید. پس وقتی که پیمانه پروتئین تان به ته قوطی خورد، قبل از خریدن مکمل پروتئینی بعدی تان این نکته ها را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه ممکن را تهیه کنید:

مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید.

اگر اولین ماده نوشته شده در این قسمت، نوعی از پروتئین نیست، این شرکت می خواهد شما را گول بزند بهترین مکمل های پروتئینی در اینجا پروتئین وی ایزوله و پروتئین وی هیدرولیزه را به عنوان اولین ماده تشکیل دهنده می آورند. همچنین آن ها حاوی گلوتن، مواد پر کنده یا هیچ گونه مواد ممنوعه ای نیستند این مکمل ها باید سرشار از سه اسید آمینه زنجیره ای شاخه دار (BCAA) به نام لوسین، ایزولوسین و والین باشند. این ها اسیدهای آمینه ای هستند که به تولید پروتئین عضلانی رشد عضله کمک می کنند.

پروتئین را در قبل و بعد از تمرین مصرف کنید

یک تحقیق به تازگی منتشر شده به این نتیجه رسید که مصرف پروتئین وی در قبل صبحانه، توانست تغییرهای ناگهانی سطح قند خون را کاهش بدهد، که برای مدیریت هوس ها و گرسنگی مفید است.

چیزهای مختلف را امتحان کنید

البته منظور ما در آشپزخانه است. همه ما به مقداری فاصله گرفتن از نوشیدنی های پروتئینی نیاز داریم. پس تلاش کنید که با پودر پروتئین تان یک پنکیک یا کیک خوشمزه و مقوی را درست کنید. شما همچنین می توانید شکلات های پروتئینی را هم داشته باشید تا در زمان هایی که عجله دارید، به سراغ آن ها بروید. دستور پخت تعداد زیادی از این غذاها بسیار ساده هستند و نیاز به یک آشپز همه کاره ندارند.

*

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۰۴دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۹۴دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۳دیدگاه

ارسال دیدگاه