فهرست مطالب

دانستنی های استروئیدی

نیستی شاید سخاوتمندانه ترین و در عین حال نیز احمقانه ترین شکل از مصرف استروئیدها در ورزش را بتوان در نظام های کمونیستی که دیگر خوشبختانه نشانی از آن ها در دنیای امروز باقی نیست جستجو کرد. سران این قبل حکومت ها که برای اثبات برتری پوشالی و کاذب خود و طرز فکر مردود تئوریسین های خود نسبت به حکومت های غربی و حکومت های اسلامی و برای تبلیغ سیستم کشور داری خود در دنیایی که به شدت از آن ها بیزار بود و هست حتی ورزش و رقابت های ورزشی را از قلم نیانداخته و سیاست کثیف خود را در این زمینه نیز وارد کرده و در برخی موارد حتی بدون اطلاع اعضای تیم های ورزشی خود نیز اقدام به تزریق استروئید در بدن آن ها نموده و یادر غذای مصرفی آن ها استروئید خوراکی اضافه می کرده اند.

دانستنی های استروئیدی استروئید ورزشکاران

زنان ورزشکار تیم ملی آلمان شرقی پس از فروریختن دیوار برلین و پس از رهایی از بند کمونیسم به دلیل بروز عوارض جانبی شدید و کشنده استروئید هایی که در طول دوران حکومت سیاه کمونیسم در این کشوربه خورد آن ها داده شده بود به دادگاه شکایت کرده و علیه مسئولان ورزشی زمان خود اعلام جرم کردند. تمام این گفته ها و حقایق نشان می دهد که این قبیل دولت ها برای برتری یافتن ورزشکاران خود بر ورزشکاران دیگر کشور ها در صحنه رقابت های جهانی از هیچ عمل غیر انسانی فروگذار نبوده و حتی حاضر بودند تا سلامت ورزشکاران خود را نیز فدا کنند بگذاریم! بر خلاف آنچه که عموم اعتقاد دارند موارد یاد شده بالا که نگاه کوتاهی به تاثیرات مثبت استروئیدها در بدن آدمی بود به خودی خود و تنها با مصرف دارو در بدن ایجاد نمی شود بدون داشتن رژیم غذایی مناسب بدون داشتن تمرین بدنی و فیزیکی متناسب و مناسب و حتی بدون داشتن استراحت کافی در بر نامه روزانه استفاده از استروئیدها عملا چیزی به جز به جان خریدن خطر و عارضه نخواهد بود.

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه