کریس کرومک فاتح Chromek

کریس کرومک فاتح Chromek

اولویت اول کریس کرومک،تبدیل شدن به یک ورزشکار  حرفه ای است کریس کرومک در یک نگاه تاریخ تولد:1 آگوست 1988     

اولویت اول کریس کرومک تبدیل شدن به یک ورزشکار حرفه ای است

کریس کرومک در یک نگاه

تاریخ تولد: ۱ آگوست ۱۹۸۸      قد: ۱۷۲ سانتی متر

 وزن زمان مسابقه: ۹۰ کیلو گرم          محل سکونت: شیکاگو

وقتی شما فردی باشید که چند سال سابقه تمرینی دارد، مدرک دانشگاهی اش را در رشته علوم ورزشی گرفته است و برای یک شرکت مکمل سازی کار می کند، به سادگی می شود حدس زد که به چه چیزهای علاقه دارید. کریس کرومک، روح و جسمش را وابسته به سکوی بدنسازی می بیند. او می گوید: «من می توانم بگویم که در طول ۱۰ سال اخیر تمرین داشته ام و در این ۴ سال گذشته هم در مسابقه های بدنسازی شرکت می کرده ام. از همان ابتدای کار، بهترین دوست و مربی من، قهرمان جوانان آمریکا در سال ۱۹۸۴، مایک مانگوان بود. من در سال ۲۰۱۴ برای اولین مسابقه بزرگم در دسته ۹۰ کیلو مسابقه ملی جوانان آمریکا ۲۰۱۵ شرکت کرد و یازدهم شدم.»

زندکی کرومک فقط از یک راه به بدنسازی وصل نیست او در خارج از دنیای تمرین و رقابت، به عنوان نایب رئیس بازاریابی در یک شرکت مکمل سازی فعالیت دارد. او می گوید: «بدنسازی و زندگی کردن با این سبک، علاقه و اشتیاق من است. از آنجایی که این کار هم علاقه و هم شغلم است، توانسته ام که خودم را با بخش های مختلفی از این صنعت محاصره کنم.»

آخرین مسابقه او، مسابقه آماتوری ایالت ایلینوی بود که در آن دوم شد. او در حال حاضر به دنبال قهرمانی در مسابقه ملی جوانان در میامی و ورود به لیگ حرفه ای است.

او می گوید: «من با کار کردن با مربی ام مطمئن هستم که بهترین بدنی که تا به حال داشته ام را برای این مسابقه آماده می کنم.» نکته جالب اینجاست که همسر او، کریسی هم در همین مسابقه ملی جوانان شرکت می کند. آیا این دو می توانند یک زوج قدرتمند جدید برای حضور در لیگ حرفه ای IFBB باشند؟

برنامه تمرینی جلو بازوی کرومک

  • جلو بازو لاری دست جمع با دستگاه ۴ ست با ۲۰-۱۲ تکرار
  • جلو بازو نشسته تناوبی با دمبل ۴ ست با ۱۰ تکرار
  • جلو بازو ایستاده با هالتر ۴ ست با ۱۲-۸ تکرار
  • جلو بازو چکشی با طناب سیم کش ست با ۲۰-۱۲  تکرار

نکته: در بین ست ها به مدت ۶۰ تا ۹۰ ثانیه استراحت کنبد.

به اشتراک بگذارید:

ثبت دیدگاه