اولین مجله الکترونیک بدنسازی بادی فول شماره 5

مجله بدنسازی بادی فول شماره ۵ + دانلود

در سال 95 پنج شماره از مجله منتشر شد. مجله الکترونیک بادی فول زیر مجموعه شرکت بادی فول

سرمقاله مجله بدنسازی بادی فول شماره ۵

مجله بدنسازی بادی فول شماره 5

در سال ۹۵ پنج شماره از مجله بدنسازی بادی فول منتشر شد. مجله الکترونیک بادی فول زیر مجموعه شرکت بادی فول است که در سایت ما، شبکه های اجتماعی موبایل منتشر می شود. محتویات آن اطلاع رسانی به روز از بدنسازی ایران و جهان، و معرفی خدماتی است که اهالی بدنسازی نیازمند آن هستند.

در سال ۹۵ سایت بادی فول با طراحی جدید و سیستم مدرن بازسازی شد. سیستم برنامه دهی آنلاین آن به روز رسانی و در حال تست می باشد که به زودی رونمایی می شود.

سیستم آنلاین آموزش مدیران باشگاه ها، مربیان و ورزشکاران در ابتدای اردیبهشت آغاز به کار می کند. همه این خدمات ارائه شده برای پوشش و سرویس دهی به نیاز های اهالی بدنسازی و پرورش اندام می باشد. امیدواریم هر چه سریعتر خدمات و سرویس دهی خود را به تمامی مخاطبان این رشته های ورزشی معرفی نماییم.

و اما سال جدید سالی که انشاالله برای عموم مردم ایران سالی پر از سلامتی و برکت واقعی باشد. امید است وضعیت معیشت مردم, سلامت و محیط زیست در سال ۹۶ کلامتحول شود و امید است بدنسازی بدون دارو به عنوان یک ورزش سالم و زیبا جایگاه بهتری در جامعه پیدا نماییم.

امیدوارم سال ۹۶ سال ظهور تمامی خوبی ها در زندگی فردی و اجتماعی ما و شما و تمامی جهانیان باشد.

، مربیان و ورزشکاران در ابتدای اردیبهشت آغاز به کار می کند. همه این خدمات ارائه شده برای پوشش و سرویس دهی به نیاز های اهالی بدنسازی و پرورش اندام می باشد. امیدواریم هر چه سریعتر خدمات و سرویس دهی خود را به تمامی مخاطبان این رشته های ورزشی معرفی نماییم.

و اما سال جدید سالی که انشاالله برای عموم مردم ایران سالی پر از سلامتی و برکت واقعی باشد. امید است وضعیت معیشت مردم، سلامت و محیط زیست در سال ۹۶ کلا متحول شود و امید است بدنسازی بدون دارو به عنوان یک ورزش سالم و زیبا جایگاه بهتری در جامعه پیدا نماییم.

امیدوارم سال ۹۶ سال ظهور تمامی خوبی ها در زندگی فردی و اجتماعی ما و شما و تمامی جهانیان باشد.

نویسنده: اصغر مرادی

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۷۵دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۴۵دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۴۹دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۰۵دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۳۷۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۷۰دیدگاه

ارسال دیدگاه