فهرست مطالب

سرمقاله مجله بدنسازی بادی فول شماره ۲

مجله بدنسازی بادی فول شماره 2ضمن تشکر از مخاطبان این مجله بابت انتشار ۵۰۰ هزار نفری در تلگرام و دانلود از سایت بادی فول مناسب دیدم در حرف اول این شماره از مجله این موضوع مهم را انتشار دهم.

این روز ها ماهواره ها  به صورت خیلی سخیف و زشت مواد دارویی یا البسه ایی خاص را جهت لاغری و تناسب اندام معرفی می کنند، به عنوان مثال: کرم و ژلی را به شکم بمالید، عرق کنید و چربی بسوزانید! و یا گنی را بپوشید و سایز کم کنید!

که بسیار گفته شده این ها فریبی بیش نیست و متاسفانه باز هم باید گفت چون همه آنهایی که اضافه وزن دارند دوست دارند با کمترین زحمت و بدون رژیم های چند بار آزموده و سخت سایز کم کنند و این خواسته باعث وسوسه شدن برای خرید اینگونه داروهای بی خاصیت و البته غوامی می باشد. عرق کردن و لباس تنگ پوشیدن اگر موثر بود همه چاق ها یا در سونا بودند و یا به شکم های خود گن های فلزی می بستند تا زودتر به نتیجه برسند، به عکس آنچه که تبلیغ می شود عرق کردن غیر طبیعی و زیاد باعث غلظت خون و بیماری قلبی و فشار لباس های تنگ و گن های به اصطلاح لاغری باعث فشار به اعضای گوارش و بیماری های داخلی خواهد شد.

امروزه این محصولات در سایر کشورهای جهان سوم نیز خریداری ندارد، ولی در کشور ما متاسفانه هنوز بعضی افراد خیال پرداز هر روز برای لاغری هزینه بی جهت می کنند و اجازه می دهند از آن ها سواستفاده شود.

خلاصه کلام، هیچ راه میانبری برای لاغری به غیر از کنترل تغذیه پرکالری و تحرک بدنی وجود ندارد.

نویسنده: اصغر مرادی

آیا این مقاله مفید بود؟ امتیاز دهید

اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.

ارسال دیدگاه