صلاحیت و مهارت یک مربی بدنسازی

صلاحیت و مهارت مربی بدنسازی

کی از بهترین دلایل انتخاب شغل مربی بدنسازی این است که هر کسی با سابقه های گوناگون می
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

یکی از بهترین دلایل انتخاب شغل مربی بدنسازی این است که هر کسی با سابقه های گوناگون می تواند وارد این حرفه شود. برخی ممکن است مربی شوند چون خودشان وزن زیادی را کم کردند و الان می خواهند به دیگران به همان روش کمک کنند. برخی دیگر ممکن است خودشان در باشگاه انقدر تمرین کرده اند که می خواهند تجربه و دانش خود را در اختیار دیگران بگذارند و آنها نیز به اهداف خود برسند. حداقل صلاحیتی که باید در این شغل داشته باشید گذراندن امتحان فدراسیون و گرفتن کارت مربیگری است. اما هر چه اطلاعاتتان بیشتر باشد و در کلاس های آموزشی، حضور در کنفرانس های ملی و نمایشگاه های مربوط به این صنعت شرکت کنید مشتری های بیشتری به سمت شما جذب می شوند.

راه کار های جذب مشتری

مربی بدنسازی یک باشگاه شدن شغل پر ارزش و مسئولیت پذیری است. بیشتر از یک شغل معنا دارد، مربی بدنسازی بودن یعنی نماینده ی شیوه یک زندگی سالم. با تشویق دیگران و آموزش دادن به آنها برای نحوه درست سالم زندگی کردن، تاثیر بسزایی روی جامعه خواهید گذاشت. روز به روز میزان چاقی افزایش می یابد و تعداد کسانی که به دیابت مبتلا می شوند بالا می رود، تاثیر شما بر روی زندگی آنها واقعا قابل قیمت گذاری نیستمادر دیگر مقالات سایت بادی فول به ان پرداخته ایم.

مربی

هدف اصلی یک مربی بدنسازی باید کمک به مردم برای سالم زندگی کردن باشد. این هدف باید از طریق ارائه برنامه خوب، توصیه های غذایی، آموزش و انگیزه دادن به آنها محقق شود.

سواد مربی خود را تست کنید

بسیاری از افرادی که پا به باشگاه می گذارند انجام درست حرکات را نمی دانند و احتمال آسیب زدن به خودشان بسیار بالا است. برخی از آنها تنها هوازی کار می کنند و برخی دیگر تنها تمرین با وزنه. شما به عنوان یک مربی باید برنامه تمرینی درستی برای آنها بنویسید که ترکیبی از تمرینات هوازی و تمرینات با وزنه باشد. همچنین باید نحوه انجام صحیح حرکات را با دقت به آنها آموزش دهید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.

منبع: بادی فول

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۸۴دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۵دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۷۴دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۲۱دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۴۹۸دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۱۳دیدگاه

ارسال دیدگاه