غذاهای برجسته پروتئینی

غذاهای برجسته پروتئینی

مدت زمان زیادی است که این غذا جزو غذاهای عضله ساز محسوب می شود و تقریباً شامل 7
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
0

غذاهای برجسته پروتئینی

جوجه:

مدت زمان زیادی است که این غذا جزو غذاهای عضله ساز محسوب می شود و تقریباً شامل ۷ گرم پروتئین در یک انس می باشد. در قالب بدون پوست و استخوان، چربی کمی دارد. جوجه یک انتخاب پروتئینی عظیم برای هر زمان از روز می باشد.

گوشت گاو:

یک ماده مغذی عضله ساز است که تقریباً شامل ۷ گرم پروتئین در یک اونس می باشد. این ماده مغذی در خود حجم های فراوانی از آهن، روی و ویتامین ۱۲b دارد که همه این مواد مغذی به منظور حمایت از سیستم ایمنی مورد نیازند و به تداوم سلامتی شما بسیار کمک می کنند.

ماهی:

یکی از بهترین منابع پروتئینی به متقضی حجم بالای اسیدهای چرب ضروریش می باشد. ماهی به ازای هر اونس خود تقریباً هفت گرم پروتئین برای بدن مهیا می کند. ماهی را می توان به روش های بی شماری طبخ کرد.

تخم مرغ جز غذاهای برجسته پروتئینی است:

وقتی به سراغ پروتئین و حجم بیولوژیکی آن می رویم، تخم مرغ نزدیک به رأس لیست قرار دارد. برای کسب فواید بسیار از تخم مرغ در رژیم غذایی تان سعی کنید تخم مرغ هایی را انتخاب کنید که به لحاظ محتوی امگا ۳ بسیار غنی هستند. اسید امگا ۳ یا اسید لینولنیک سبب افزایش عملکرد سیستم ایمنی می شوند و کمک به سریعتر شدن ریکاوری می کنند.

مکمل های پروتئینی:

حال به سراغ مکمل های پروتئینی نظیر وی کازئین و سویا می رویم تا آنها را مورد بحث قرار دهیم. همانطور که در بالا ذکر شد، مصرف پروتئین کافی در رژیم غذایی یک نقش کلیدی در توسعه، مرمت و رشد عضله بازی می کند پس از مصرف مکمل های پروتئینی پر خاصیت زیر غافل نشوید.
پروتئین وی، کازئین، سویا

سنجش کیفیت پروتئین:

هر یک از مکمل های پروتئینی می توانند شما را با منافع بی شماری مهیا کنند. بهترین روش برای رسیدن به اهداف عضله ساز پیروی از یک رژیم غذایی و برنامه تمرینی صحیح می باشد. در این زمان پروتئین باید در منافع متفاوت شامل مکمل های پروتئینی صرف شود. خوردن ملزمات پروتئینی لازم است اگر که شما درصدد کسب قدرت و عضله باشید. رعایت یک رژیم پروتئینی در بدنسازی همچون یک ابزار قدرتمند به جهت توسعه سلامتی می باشد.

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۵۹۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۸۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۳۵دیدگاه

ارسال دیدگاه