رژیم مکملی جی کاتلر

جی کاتلر جی کاتلر بیشتر از هر بدنساز دیگری در دهه اخیر شهرت پیدا کرده است. او ۴

جی کاتلر

جی کاتلر بیشتر از هر بدنساز دیگری در دهه اخیر شهرت پیدا کرده است. او ۴ دوره قهرمان المپیاست که به نوعی حق مربیگری هم به گردن قهرمان جدید المپیا دارد و به واسطه حضور پررنگ در مجلات و محافل بدنسازی بسیار پرطرفدار و محبوب است.
هر سال جی کاتلر پیشرفت می کرد و میزان عضلانی بودن بدن را بر اساس روش علمی خود در تغذیه، تمرین و مصرف مکمل ها ارتقاء می داد.
مکمل های خوب نقش بزرگی در ساخت مجموعه مورد نظر برای کاتلر دارند. در ادامه نگاهی می کنیم به مکمل های جی کاتلر.

قبل از تمرین

او از مکمل “GD” محصولی از شرکت EXT استفاده می کند. این مکمل با کافئین و گیاهان خاص او را برای تمرین شدید آماده می کند. این مکمل به عضلات کاتلر انرژی قابل استفاده ای می دهد و خستگی را با ترکیبی از کافئین، بتا آلانین، تایورین و گلوتامین سرکوب می نماید و همچنین سیترولین و گیاهان هم کمک می دهند تا پمپاژ خون خیره کننده ای به وجود آید.

رژیم مکملی جی کاتلر

بعد از تمرین

کاتلر مکمل Build-HD محصول شرکت BPI را مصرف می کند تا ریکاوری را بهتر کند و به رشد کمک دهد. این مکمل، کراتین منوهیدرات (آزموده شده ترین نوع کراتین موجود موجود در بازار) است و کمک می کند در اوج رسیدن قدرت و رشد عضله.
Alpha-GPC و فسفاتیدیل کولین هم افزایش دهنده هورمون رشد است و به ریکاوری سیستم عصبی کمک می کند. استیل ال کارنیتین هم به افزایش تولید تستوسترون در بدن و استفاده آن توسط فیبرهای عضله کمک می کند.
کوآنیزم Q10 هم استقامت عضله را در حداکثر حفظ می کند بنابراین جی با مصرف این مکمل می تواند تکرارهای بیشتری انجام دهد.

نقش کراتین

اینجا نقل قولی از جی کاتلر داریم:

“کراتین یکی از مکمل های اساسی و کلیدی است که در برنامه حجم سازی خود از آن استفاده می کنم و به نظرم Build-HD بهترین مدل موجود آن در بازار است. بعد از آزمودن چندین محصول طی سال های قبل برایم مشخص شده که کدام مکمل ها را باید مصرف کنم. برای بهترین بودن نمی توانم هر چیزی را مصرف کنم مگر آنکه بهترین باشد”.
مستر المپیای ۲۰۱۳ نقطه اوج و حیاتی حرفه من است بنابراین بدون حرف پیش من بزرگترین و کات ترین فیزیک انسانی که در طول تاریخ دیده شده است را نشان خواهم داد.
برایم ساده نیست. هر جلسه تمرین باید به سخت ترین شکل ممکن اجرا شود. با توجه به برنامه سفرهایی که دارم گاهی اوقات سخت است که از لحاظ روانی برای تمرینات مهلک آماده باشم اما این دقیقا کاری است که باید انجام دهم. نمی توانم کار را با تمرینات متوسط دنبال کنم. برای آنکه خودم را با انگیزه حفظ کنم و برای تمرینات با همه قوا آماده باشم مکمل های قبل از تمرین را حدود ۲۰ دقیقه قبل تمرین مصرف می کنم و تاثیر آن را در باشگاه حس می کنم.


ثبت دیدگاه