اولین کارت حرفه ای ایران در اولین مسابقه بدنسازی سال 2018

اولین کارت حرفه ای ایران در اولین مسابقه بدنسازی سال ۲۰۱۸

 مسابقه آماتوری تونس هفته گذشته در این کشور آفریقایی برگزار شد. در این مسابقه که زیر نظر تشکیلات
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

اولین کارت حرفه ای ایران در اولین بدنسازی سال ۲۰۱۸

 مسابقه آماتوری تونس هفته گذشته در این کشور آفریقایی برگزار شد. در این مسابقه که زیر نظر تشکیلات NPC برگزار شد.بدنسازان در سه رشته پرورش اندام، فیزیک کلاسیک و فیزیک روی صحنه رفتند.

به تفکیک رشته ها، در پرورش اندام ۲۶ نفر در ۴ وزن، در فیزیک کلاسیک ۲۰ نفر در سه دسته قدی و در فیزیک هم ۱۴ نفر در سه دسته قدی روی صحنه رفتند که در پایان، حمیدلکزایی توانست قهرمان قهرمانان (اورال) پرورش اندام شود و کارت حرفه ای بگیرد.

در تونس و در رشته پرورش اندام در دسته ۸۰ کیلو، حمید قربانی به مدال طلا رسید و فرزاد کاظمی به مفام پنجمی دست یافت. در  وزن ۸۵ کیلو، حمید رضا اکبری پنجم شد در دسته ۱۰۰ کیلو که حاصل ادغام وزن های ۹۰ تا۱۰۰ کیلو بود، حمید لکزایی به مدال طلا رسید، هادی آزاد سوم شد، سعید کرجالیان به مفام پنجمی رسید و عباس پی سپار ششم شد.

در دسته ۱۰۰+ کیلو هم امیر نعیم حسنی سوم شد و مهدی سبزواری و مهدی فسخودی به ترتیب چهارم و پنجم شدند. در رقابت اورالی این رشته، حمید لکزایی بالاتر از حریف سنگین وزن فرانسوی، اول شد تا کارت حرفه ای دریافت کند.

  • طلای زیادی و پروین در فیزیک کلاسیک

در رشته فیزیک کلاسیک، در گروه قدی اول، محمد علامه زاده دوم شد و عبداللّه و محمد غلامی به ترتیب سوم و چهارم شدند. در گروه قدی دوم، محمد زیادی به مدال طلا رسید و وحید کریمی پنجم شد.

در گروه سوم هم احمد پروین صاحب مدال طلا شد. در این دسته، صادق گرامی سوم، رضا زیودار چهارم و امیر احمدی به مقام پنجم رسیدند. در رقابت اورالی فیزیک کلاسیک، کارت حرفه ای به بدنساز بحرینی رسید.

  • ۲ طلا در فیزیک

در رشته فیزیک هم بدنسازان ایرانی صاحب ۲ مدال طلا شدند. علی زرافشان دسته قدی اول به مدال طلا رسید و در دسته سوم هم سید ضیا موسوی طلا گرفت و علیرضا تیموری به مدال نقره رسید. در این بخش هم کارت حرفه ای به محمد احمد ابراهیم از کشور مصر رسید تا این کشور هم سهمی از اورالی ها داشته باشد.

منبع:بشیر

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۸دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۴۸دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۴۳دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۷۱دیدگاه

ارسال دیدگاه