شرکت land fitness در سال ۲۰۰۶ در چین تاسیس شد و در سال ۲۰۱۰ به یک شرکت فناوری پیشرفته با یک پایگاه تولیدی به مساحت ۴۰۰۰۰ مترمربع توسعه یافت. تیم اصلی شرکت متشکل از ۱۸ مهندس ارشد، ۷۵ تکنسین مجرب و ۳۰۰ کارمند در خط تولید می باشد.

این شرکت نزدیک به ۱۰ سال است که انواع دستگاه ها و تجهیزات بدنسازی را طراحی و تولید می کند.

لندفیتنس همیشه بر توسعه تجهیزات بدنسازی تجاری تمرکز دارد و با تجربه تولید غنی و رقابت قوی در صنعت بدنسازی به سرعت در حال رشد می باشد. دستگاه های بدنسازی شرکت land fitness به بیش از ۸۰ کشور جهان صادر می شود.

در کل فرآیند تولید لند فیتنس دقیقا به روشی عمل می کند که استاندارد های ملی و بین المللی ISO ،ROH ،CE ،EN957 خواسته اند. برخی از الزامات پروژه های لند فیتنس بسیار قوی تر از استانداردهای صنعت می باشد.

شرکت land fitness بیش از ۹ سری، تجهیزات و دستگاه های بدنسازی را ارائه می دهد که شامل:

دستگاه های چندکاره، قدرتی، هوازی، وزن آزادها و دستگاه های قلب و عروق. دستگاه های هوازی این برند ویژگی های به خصوصی دارند.

دستگاه های هوازی شرکت land fitness
دستگاه های هوازی شرکت land fitness

فواید تمرین با دستگاه های هوازی لند فیتنس:

 1. کاهش وزن
 2. چربی سوزی بالا
 3. افزایش قدرت جسمانی
 4. کاهش اضطراب و استرس
 5. افزایش ترشح هورمون شادی
 6. عملکرد بهتر سیستم قلبی و عروقی
 7. رسیدن به تناسب اندام و هدف ورزشی
 8. درگیر کردن بیشتر عضلات و ماهیچه های بدن
 9. قابل استفاده در هر شرایط، با موقعیت های مختلف

شرکت land fitness برای تولید هرچه بهتر دستگاه ها و تجهیزات خود از موارد زیر بهره می گیرد:

 •  استفاده از لیزر الیافی قدرتمند، وارد شده از آلمان که مجهز به راهنمای خطی با دقت بالا می باشد
 • برش و فرم دهی اتوماتیک فولاد کربنی
 • از فولاد ضد زنگ و انواع مختلف لوله ها استفاده می کند
 • مجهز به دستگاه برش لیزری برای لوله ها و دستگاه برش پلاسما ۳D
 • دقت برش عرضی ۰.۱ میلی متر می باشد.
 • استفاده از مرکز ماشین کاری CNC، در تکمیل یک قطعه کار تنها با یک مرحله قالب گیری که خطای پردازش آن بیش از ۰.۱ میلی متر نمی شود.
 • علاوه بر این، برای اطمینان از ثبات و کیفیت محصولات، هر قطعه کار نیمه تمام باید توسط مهندسین حرفه ای شرکت مونتاژ و بازرسی شود. تمام تجهیزات ورزشی به صورت متمرکز و سه بعدی ذخیره می شوند.

 شرکت land fitness طیف کاملی از تجهیزات و دستگاه های بدنسازی را معرفی و پردازش کرده است.

پرس سینه متقاطع شرکت land fitness
پرس سینه متقاطع شرکت land fitness

شرکت land fitness معتقد است: که برای رسیدن به موفقیت، پرسنل شرکت باید آنچه را که می دانند، در اختیار مشتریان قرار دهند و تلاش کنند تا خود را به سمت ارائه بهترین، ایمن ترین، راحت ترین دستگاه های بدنسازی و راه حل های کامل برای آن ها متمرکز کنند.

این برند در تلاش است تا با توسعه دستگاه های بدنسازی شریک بلند مدت مشتریان خود باشند، پیگیری مشتری باعث رضایت کامل از خدمات و توسعه پایدار می شود. و از کارمندان خود می خواهد که از اخلاق حرفه ای برای سنجش ارزش کار خود استفاده کنند.

 شرکت لند فیتنس دارای سیستم جامع بازرسی کیفیت (مواد اولیه، قطعات کار، مراحل تولید، و در نهایت بازرسی نهایی محصولات) می باشد.

ارزش اصلی شرکت به موفقیت مشتریان و شیوه زندگی سالم کمک می کند. که متناسب با نیاز ورزشکاران و کاربران، محصولات و خدمات سفارشی را توسعه می دهند.

این شرکت پارامترهای دستگاه ها و تجهیزات، برچسب ها، بسته بندی، دستورالعمل ها، بازرسی های دقیق کیفیت و فرآیندهای تحویل را مطابق با نیاز و پیشنهادهای کاربران و ورزشکاران عملی می کند.

سایت شرکت land fitness

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد