امتیاز دهید
اولین امتیاز را بدهید
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

طرح هویست آمریکا یا دستگاه های بدنسازی های تک از جمله موفق ترین وسایل ورزشی تولید شده در ایران می باشد که با توجه به قیمت بسیار سنگین تولیدات اصلی شرکت هویست آمریکا بسیار مقرون به صرفه می باشد. اکثر باشگاه های لاکچری بدنسازی ایران بعضاً از تولیدات اصلی هویست استفاده نموده اند ولی برای اکثر باشگاه ها تهیه این وسایل امکان پذیر نمی باشد.

شرکت بادی فول بعنوان نمایندگی فروش تجهیزات طرح هویست آمادگی خود را برای مدیران باشگاه هایی که قصد خرید این مدل را دارند اعلام می دارد شما میتوانید از قسمت تماس با ما با دفتر این شرکت برای تماشای این برند در نمایشگاه و یا دریافت لیست قیمت اقدام نمایید. از جمله مزایای این مدل طراحی شکیل و زاویه های استاندارد برای تمامی دستگاه ها می باشد که نکات فنی و دامنه حرکات به خوبی در آن رعایت شده است.

دستگاه بدنسازی طرح هویست

دستگاه بدنسازی طرح هویست

ایستگاه های وزنه آزاد این برند به خوبی طراحی شده اند به شکلی که در اکثر دستگاه ها به خوبی به صورت واگرا عمل میکند و باعث انقباض کامل عضلات می شود.

تولیدات این بدنه با یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات فنی و قطعات تضمین شده است و با بسته بندی کامل کامیون های حمل مخصوص قابل جابجایی به کل ایران و کشورهای همسایه می باشد. زمان تحویل این مدل از لحظه سفارش حدود دو ماه می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

معرفی دیگر کارخانه ها
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

ارسال دیدگاه