هویست ایرانی

تجهیزات بدنسازی و پرورش اندام طرح هویست

طرح هویست امریکا یا  دستگاه های بدنسازی های تک از جمله موفق ترین وسایل ورزشی تولید شده در

طرح هویست آمریکا یا دستگاه های بدنسازی های تک از جمله موفق ترین وسایل ورزشی تولید شده در ایران می باشد که با توجه به قیمت بسیار سنگین تولیدات اصلی شرکت هویست آمریکا بسیار مقرون به صرفه می باشد. اکثر باشگاه های لاکچری بدنسازی ایران بعضاً از تولیدات اصلی هویست استفاده نموده اند ولی برای اکثر باشگاه ها تهیه این وسایل امکان پذیر نمی باشد.

شرکت بادی فول بعنوان نمایندگی فروش تجهیزات طرح هویست آمادگی خود را برای مدیران باشگاه هایی که قصد خرید این مدل را دارند اعلام می دارد شما میتوانید از قسمت تماس با ما با دفتر این شرکت برای تماشای این برند در نمایشگاه و یا دریافت لیست قیمت اقدام نمایید. از جمله مزایای این مدل طراحی شکیل و زاویه های استاندارد برای تمامی دستگاه ها می باشد که نکات فنی و دامنه حرکات به خوبی در آن رعایت شده است.

دستگاه بدنسازی طرح هویست

دستگاه بدنسازی طرح هویست

ایستگاه های وزنه آزاد این برند به خوبی طراحی شده اند به شکلی که در اکثر دستگاه ها به خوبی به صورت واگرا عمل میکند و باعث انقباض کامل عضلات می شود.

تولیدات این بدنه با یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات فنی و قطعات تضمین شده است و با بسته بندی کامل کامیون های حمل مخصوص قابل جابجایی به کل ایران و کشورهای همسایه می باشد. زمان تحویل این مدل از لحظه سفارش حدود دو ماه می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

 

به اشتراک بگذارید:

ثبت دیدگاه