شرکت هویست HOIST

مرکز شرکت هویست فیتنس در سن دیگو قرار گرفته است. شرکت hoist محصولات خود را در سراسر جهان

مرکز شرکت هویست فیتنس در سن دیگو قرار گرفته است. این شرکت محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می رساند. قراردادهای تجاری هویست فیتنس شامل مراکز ورزشی حرفه ای، هتل ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها و در باشگاه های شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

اگر چه تجهیزات خانگی هویست به عنوان درجه یک ترین سیستم ها در نظر گرفته شده است  اما در واقع هزینه ای که برای آن صرف می کنید کمتر از قیمت متوسط یک تردمیل است.

این شرکت در میان برندهای یکی از بهترین طراحی ها و مقرون به صرفه ترین محصولات در بازار تجهیزات باشگاهی می باشد.

سرشانه دستگاه

سرشانه دستگاه

هویست مدت ۳۰ سال است که به عنوان رهبران خلاق در زمینه یکی از اصنایع دستگاه های فیتنس و بدنسازی شناخته شده است. برای مثال اولین شرکتی بود که دستگاه های پرس عمودی را طراحی کرد که در حال حاضر معیار استاندارد در این صنعت می باشد.

خواه تازه کار باشید خواه یک حرفه ای با سابقه ده ساله در باشگاه، هویست فیتنس برای هر سایزی، هر سطحی و هر تمرینی یک طیف کامل از محصولات باشگاهی برای شما دارد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

وبسایت رسمی این شرکت تجهیزات فیتنس خود را به دو دسته تقسیم بندی کرده است :

تجهیزات خانگی

تجهیزات باشگاهی

در دسته بندی تجهیزات خانگی ۸ خط تولید دستگاه موجود می باشد و در دسته ی تجهیزات باشگاهی ۷ خط تولید قرار دارد که در این میان سری KL به منظور تشویق نوجوانان برای داشتن تناسب اندام در اوایل سنین جوانی برای نوجوانان ساخته شده است.

تمامی محصولات با استاندرادهای ایمنی ASTM بین المللی و همچنین رهنمودهای استاندراد مرکز پزشکی فیتنس و سلامتی آمریکا همراه می باشد. همچنین DVD دستورالعمل و راهنمای کاربران برای خرید تجهیزات در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

دستگاه شکم

دستگاه شکم

تمام محصولات و تجهیزات شرکت هویست دارای گارانتی دوام در طول عمر دستگاه و کیفیت بالای محصولات می باشد.

دستگاه های بدنسازی هویست (های تک) در ایران از سال  2014 وارد شد و طراحی منحصر به فرد آن مورد توجه همه باشگاه داران قرار گرفت ولی نمونه آمریکایی هویست از توان خرید بسیاری از باشگاه داران بیشتر بوده و به همین دلیل از نمونه چینی آن استفاده نمودند که آن هم تقریبا هزینه زیادی می طلبد.

با توجه به تکنیک ساخت پر زحمت وسایل بدنسازی هویست شرکت های زیادی در ایران از تولید کپی آن شانه خالی نمودند ولی به تازگی شرکت بادی فول طرح ایرانی آن که بسیار نزدیک به اصل این محصولات می باشد برای فروش با قیمت بسیار مناسب آماده نموده است.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

حتما بخوانید

شرکت آلمکس ALLMAX هدف شرکت مکمل آلمکس بر پایه کیفیت در ساخت است. در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس دارد. این شرکت اعلام نموده ما فراتر از وظیفه مان عمل می ...
شرکت سلوکور CELLUCOR شرکت مکملهای بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیج...
شرکت کبری COBRA LABS COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ...
شرکت دای ماتیز DYMATIZE Dymatize Nutrition در سال 1994 تاسیس شد و یکی از پیشروهای صنعت مکمل با بالاترین کیفیت در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور در جهان عرضه می شود....
به اشتراک بزارید:

ثبت دیدگاه

*