شرکت هویست HOIST

مرکز شرکت هویست فیتنس در سن دیگو قرار گرفته است. این شرکت محصولات خود را در سراسر جهان

شرکت HOIST

مرکز شرکت هویست فیتنس در سن دیگو قرار گرفته است. این شرکت محصولات خود را در سراسر جهان به فروش می رساند. قراردادهای تجاری هویست فیتنس شامل مراکز ورزشی حرفه ای، هتل ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها و در باشگاه های شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

اگرچه تجهیزات خانگی هویست به عنوان درجه یک ترین سیستم ها در نظر گرفته شده است  اما در واقع هزینه ای که برای آن صرف می کنید کمتر از قیمت متوسط یک تردمیل است.

این شرکت در میان برندهای یکی از بهترین طراحی ها و مقرون به صرفه ترین محصولات در بازار تجهیزات باشگاهی می باشد.

هویست مدت ۳۰ سال است که به عنوان رهبران خلاق در زمینه یکی ازصنایع دستگاه های فیتنس و بدنسازی شناخته شده است. برای مثال اولین شرکتی بود که دستگاه های پرس عمودی را طراحی کرد که در حال حاضر معیار استاندارد در این صنعت می باشد.

خواه تازه کار باشید خواه یک حرفه ای با سابقه ده ساله در باشگاه، هویست فیتنس برای هر سایزی، هر سطحی و هر تمرینی یک طیف کامل از محصولات باشگاهی برای شما دارد.

وبسایت رسمی این شرکت تجهیزات فیتنس خود را به دو دسته تقسیم بندی کرده است :

تجهیزات خانگی

تجهیزات باشگاهی

در دسته بندی تجهیزات خانگی ۸ خط تولید دستگاه موجود می باشد و در دسته ی تجهیزات باشگاهی ۷ خط تولید قرار دارد که در این میان سری KL به منظور تشویق نوجوانان برای داشتن تناسب اندام در اوایل سنین جوانی برای نوجوانان ساخته شده است.

تمامی محصولات با استاندرادهای ایمنی ASTM بین المللی و همچنین رهنمودهای استاندراد مرکز پزشکی فیتنس و سلامتی آمریکا همراه می باشد. همچنین DVD دستورالعمل و راهنمای کاربران برای خرید تجهیزات در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

تمام محصولات و تجهیزات شرکت هویست دارای گارانتی دوام در طول عمر دستگاه و کیفیت بالای محصولات می باشد.

دستگاههای بدنسازی هویست (های تک) درایران از سال  ۲۰۱۴وارد شد و طراحی منحصر به فرد آن مورد توجه همه باشگاه داران قرار گرفت ولی نمونه امریکایی هویست از توان خرید بسیاری از باشگاه داران بیشتر بوده و به همین دلیل از نمونه چینی آن استفاده نمودند که آن هم تقریبا هزینه زیادی می طلبد.

با توجه به تکنیک ساخت پر زحمت وسایل بدنسازی هویست شرکت های زیادی درایران از تولید کپی آن شانه خالی نمودند ولی به تازگی شرکت بادی فول طرح ایرانی  آن که بسیار نزدیک به اصل این محصولات می باشد برای فروش با قیمت بسیار مناسب آماده نموده است.

 

 

 

ثبت دیدگاه