طرح ایمپالس

دستگاه های بدنسازی طرح ایمپالس تولید ایران

دستگاه های بدنسازی تولید ایران اصولا از الگوهای خارجی مهندسی معکوس می شود. کارخانه شرکت ایمپالس در کشور چین
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟
4+

دستگاه های بدنسازی تولید ایران اصولا از الگوهای خارجی مهندسی معکوس می شود. کارخانه شرکت ایمپالس در کشور چین قرار دارد و امروزه پیشرفت زیادی در گسترش بازار خود در اروپا نموده است.

در ایران هم مدل IT93 ایمپالس به شکل بسیار حرفه ای تولید شده که انصافا بسیاری از کیفیت های لازم را دارا می باشد و در بعضی از ایستگاه ها بهتر از نمونه خارجی خود تولید شده است این تولیدات دارای استاندارد اروپا می باشند.

سرشانه دستگاه

سرشانه دستگاه

باشگاه های تجهیز شده با دستگاه های ایمپالس در ایران قدر و جایگاه کیفی این وسایل را به خوبی درک می کنند به همین دلیل شما در بازار فروش دستگاه های دست دوم بدنسازی کمتر این برند را برای خرید می یابید در حالی که اگر باشگاهی هم قصد فروش داشته باشد مثل یک خودروی معتبر سریع به فروش می رسد.

کارخانه تولید کننده طرح ایمپالس در ایران این برند را برای یک سال گارانتی تعویض نموده و پنج سال پس از تحویل تامین خدمات می نماید به این منظور که تحویل تمامی قطعات معرفی از قبیل کابل قرقره، روکش ها و تمامی قطعات را پنج سال پس از فروش در صورت نیاز برای مشتری تضمین می نماید.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

شرکت بادی فول نمایندگی رسمی فروش تجهیزات بدنسازی طرح ایمپالس می باشد با قیمت خود کارخانه و با تمامی ضمانت در هر کجای کشور و در تمامی کشورهای همسایه قادر به تحویل بموقع می باشد. علاقه مندان می توانند با تماس با دفتر این شرکت جهت بازدید در نمایشگاه شرکت و یا دریافت لیست قیمت اقدام نمایند.

تولیدات این شرکت شامل تمامی دستگاه های سیم کش، دستگاه های مکانیکی و دستگاه های وزنه آزاد، مقرها، میزها و نیمکت های طرح ایمپالس می باشد.

به طورکلی حداکثر از روز سفارش این وسایل به مدت ۱۵ روز تحویل خریدار خواهد شد لازم به ذکر است ارسال این وسایل به صورت بسته بندی کامل و توسط کامیون های حمل مبلمان انجام خواهد شد که این امر باعث عدم آسیب دیدگی دستگاه خواهد بود.

باترفلای

باترفلای

طریقه نصب این دستگاه ها در باشگاه ها بصورت بسیار آسان انجام میشود. وسایل به صورت ۹۰ درصد مونتاژ شده ارسال می شود فقط برای آسانی در جابجایی وزنه های وسایل بدنسازی سیم کش از داخل آن خارج می شوند. و پس از استقرار در جای خود در باشگاه بدنسازی وزنه ها داخل آن قرار می گیرند. تودوزی های وسایل دیگر این بدنه به صورتی می باشد که بدون هیچ اتلاف وقتی در سال های بعد قابل تعویض خواهند بود به طور مثال با فرسوده شده ی روکش های دستگاه ها مدیر باشگاه بدنسازی می تواند با تماس، روکش های جدید سفارش داده و آنها را به راحتی تعویض نمایدحتی برای تنوع رنگ جدید برای آن انتخاب نماید.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

برای سفارش این مجموعه دستگاه های بدنسازی طرح ایمپالس به لینک مراجعه نمایید.

مشاوره و سفارش

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۶دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۱۰دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۳۹دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۴۵دیدگاه

ارسال دیدگاه