ایمپالس

شرکت ایمپالس impulse

شرکت صنعتی ورزشی ایمپالس تولید کننده و توسعه دهنده ی تجهیزات فیتنس می باشد. شرکت impulse با بیش

شعار آنها : راهی به سوی سلامتی

شرکت صنعتی ورزشی ایمپالس تولید کننده و توسعه دهنده ی تجهیزات فیتنس می باشد. این شرکت با بیش از ۳۵ سال تجربه در تجهیزات فیتنس، کاردیو و قدرتی و بیش از ۱۸ سال سابقه برای ساخت تجهیزات فیتنس برای برندهای دیگر، پیشرو جهان می باشد.

ایمپالس طیف وسیعی از تجهیزات باشگاهی و خانگی را با هزینه های به صرفه ارائه می دهد. تمام تجهیزات استاندارد و مقاوم می باشند.

مرکز توسعه و تحقیق فیتنس ایمپالس بیش از ۴۰ مهندس برق و مکانیک با تجربه و با مهارت دارد که سخت کار می کنند تا نیاز های مشتریان خود را به منظور بهبود کمی و کیفی برآورده کنند.

دیپ دستگاه

دیپ دستگاه

این شرکت داری مجوز ISO 9001:2000، ISO 10015 ، ISO 14001 ، OH SAS 18001 می باشد.

با ۳۵ سال تجربه، ساخت تجهیزات فیتنس به عنوان بزرگترین برند تجهیزات فیتنس در چین تاسیس شد و امروزه پیشرفت جدی در بازار انگلستان بدست آورده است.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

ویژگی های شرکت ایمپالس :

  • ساخت OME برای برند های فیتنس پیشتاز جهان
  • دریافت سفارش کامل با لیبل تجاری با قیمت های رقابتی
  • قطعات اصلی تولیدات آن از منابع بین المللی مشهور و قابل اعتماد انتخاب و تهیه شده اند.
  • به کارگیری طراحان صنعتی از آمریکا و اروپا برای مشارکت در توسعه محصولات شرکت
  • تجهیزات با برند ایمپالس هم اکنون در بیش از هزاران باشگاه در سراسر جهان استفاده می شوند.
     
پشت پا ایستاده

پشت پا ایستاده

پشتیبانی این شرکت شامل تحویل و تجهیز دستگاه ها در باشگاه، خدمات پس از فروش در همه ی بخش ها عالی می باشد. همچنین در هنگام تجهیز باشگاه تیم متخصصین شرکت ایمپالس آموزش استفاده درست از تجهیزات را به کارمندان باشگاه ارائه می دهد. این شرکت دارای تیم طراحی باشگاه نیز می باشد که می تواند باشگاه ها را ابتدا بصورت دو و سه بعدی طراحی کند و سپس آن را برای مشتری بنا به درخواست آنها اجرا کنند.

در ایران دستگاه های طرح ایمپالس از محبوبیت زیادی برخورداراست به گونه ای که نمونه ایرانی آن نیز تولید شده و بسیار مورد استقبال قرار گرفت شما می توانید نمونه ایرانی و خارجی این دستگاه ها را از شرکت بادی فول تهیه فرمایید.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

حتما بخوانید

شرکت آلمکس ALLMAX هدف شرکت مکمل آلمکس بر پایه کیفیت در ساخت است. در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس دارد. این شرکت اعلام نموده ما فراتر از وظیفه مان عمل می ...
شرکت سلوکور CELLUCOR شرکت مکملهای بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیج...
شرکت کبری COBRA LABS COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ...
شرکت دای ماتیز DYMATIZE Dymatize Nutrition در سال 1994 تاسیس شد و یکی از پیشروهای صنعت مکمل با بالاترین کیفیت در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور در جهان عرضه می شود....
به اشتراک بزارید:

ثبت دیدگاه

*