دستگاه بدنسازی طرح سالتر اسپانیا

دستگاه بدنسازی طرح سالتر اسپانیا

تجهیزات بدنسازی طرح سالتر از لحاظ طراحی یک نمونه از بیومکانیک ورزشی دقیق را ارائه نموده است که

دستگاه های بدنسازی با برند سالتر اسپانیا مدت کمی است که وارد ایران شده است با این حال کارشناسانی که در رشته بدنسازی و ساخت و تولیدات بدنسازی فعالند این برند را یکی از زیباترین و از طراحی های بسیار مدرن این رشته می دانند و کشور اسپانیا که قبلا با برندهای بی اچ تلخو (شوک) بادی تن مشهور بود امروز با برند سالتر در ایران مطرح شده است .

با مهندسی معکوس این برند اروپایی و یکی از با کیفیت ترین دستگاه های بدنسازی جهان تولید داخلی این برند نیز انجام شده و بسیار عالی و با کیفیت راهی بازار شد.

درصنایع ورزشی ایران بخصوص صنعت دستگاهای ورزشی مهندسی معکوس زیادی انجام شده وکم وبیش موفق بوده است ولی شاید به جدیدتمام بتوانیم بگویم این بار ودراین برند بخصوص کار به شکلی بسیار عالی وممتاز انجام شده است شاید سخت باشد که شرکتی درایران بتواند به این گونه از برندی خارجی کپی بردارد به جرات میتوانیم بگویم اگر درتمامی صنایع بخصوص صنایع ورزش درکشور مهندسین طراحی پیداشوند که بتوانند طرحهای نوین وپیشرفته ای ارائه نمایند کشورما این قابلیت را درتولید تجهیزات بدنسازی وپروش اندام داردکه درسطح اول دنیا رقابت نماید ولی تا کنون تولیدکنندگان از طراحان دراین صنعت پیشروترند.

 

تجهیزات بدنسازی طرح سالتر از لحاظ طراحی یک نمونه از بیومکانیک ورزشی دقیق را ارائه نموده است که طرح ساخته شده ایرانی این محصول هم با یک پنجم هزینه به همان شکل تولید شده است. شرکت بادی فول تجهیز کننده باشگاه های بدنسازی نمایندگی رسمی فروش این محصولات را در ایران ودر خارج از کشور دارد و در صورت سفارش مدیران باشگاه بدنسازی آماده تحویل این محصولات در اینده نزدیک می باشد. علاقمندان می توانند با مراجعه به نمایشگاه و دفتر این شرکت از نزدیک نمونه این دستگاه ها را مشاهده نماید یا با مراجعه به لینک زیر تصاویر این محصولات را مشاهده نماید.

نویسنده اصغر مرادی

 

به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر پرورش اندام در رشد قدی
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۶۱دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۳۱دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۵۱۸دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۴۹۲دیدگاه
تغذیه قبل وبعد تمرین بدنسازی
قبل و بعد از تمرین بدنسازی چه ...
 
۳۴۷دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۳۴۶دیدگاه

ثبت دیدگاه