شرکت ژن استار Genestar برندی پیشرو زیر نظر شرکت ستارگان نیک که محصولاتی با کیفیت و بهرگیری از علم و دانش روز و تهیه مواد اولیه از بهترین برند ها تولید می کند. این برند با مشارکت شرکت (Health Empire) کانادا اقدام به تولید مکمل های غذایی ورزشی با نام تجاری Vitap نموده است.

شرکت ژن استار با علم به این موضوع که واحد تحقیق و توسعهٰ هسته اولیه فعالیت ها یک کارخانه داروسازی پویا استٰ ٰاز بدو آغاز فعالیت خود سعی نموده تا با گرد آوردن کادری مجرب از متخصصین صنعت دارویی کشور در جهت بهبود و کیفیت محصولات کنونی و نیز ارائه محصولات جدید و موثر در ارتقای سلامت جامعه و ورزشکاران عزیز گام بردارد.

فعالیت شرکت ژن استار Genestar از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و همچنین در ماه های پایانی سال ۹۰ به واسطه مدیریت علمی و با هدف فرمولاسیون انواع دارو ها و مکمل در کارخانه مجهز به سالن های تولید مطابق با استانداردهای GMP تولید کرد.

شرکت ژن استار Genestar
شرکت ژن استار Genestar

آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت داروسازی ستارگان نیک شامل آزمایشگاه های مجهز میکروبیولوژی ، شیمیایی و کنترل حین تولید است که با اتکا به پرسنل معتبر و کارآزموده و نیز با بهره گیری از جدیدترین و مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی قادر به انجام کلیه آزمایش ها با کیفیت و دقت بالا مطابق با آخرین استانداردهای فارماکوپه جهانی است.

از جمله محصولا شرکت ژن استار:

  • کربوهیدرات
  • اچ ام بی
  • مس گینر
  • سی ال ای
  • گینر
  • وی ایزوله
  • ایزو وی
  • مولتی ویتامین
  • ال آرژنین

از افتخارات این شرکت:

موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001، HACCP و ISO 22000 شده است.این شرکت با بهرگیری از دانش روز و همچنین نیروهای متخصص داخلی و خارجی اقدام به تولید محصولات متنوعی مطابق با استانداردهای دنیا می توان گفت قابل رقابت با مشابه خارجی تولید و عرضه نموده است. و در آخر موفق به دریافت گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گردیده است.

آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد