بادی اتک Body attack شرکت آلمانی است که با بهرگیری از بالاترین دانش و تجهیزات توانسته یکی از بهترین برند های دنیا باشد. این برند تأمین کننده مکمل بسیاری از ورزشکاران المپیک و افرادی است که در صدد بهبود عملکرد ورزشی و یا عضله سازی هستند. گواهی نامه هایی همچونISO, IFS or BIO از مدارک معتبری هستند که برند بادی اتک مفتخر به دریافت آنها برای تولید مکمل های با کیفیت است.

تاریخچه body attack

این شرکت برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ با تولید مکمل‌های ورزشی و با نام تجاری بادی اتک شروع به فعالیت کرد . مدیر عامل این شرکت جان بادی Jan Budde، با مدیریتی خوبی که داشته است موجب ادامه فعالیت این شرکت و پیشرفت بالایی و توسعه آن و نیز بهبود کیفی محصولات نسبت به گذشته شده است.

مکمل‌های بادی اتک دارای تنوع زیادی هستند و همچنین اهداف مختلفی نظیر ورزش‌های:

  • استقامتی
  • رژیم غذایی
  • چربی سوزی
  • سلامت و نشاط
  • قدرت و استقامت
  • افزایش حجم عضلات
  • رشد ماهیچه‌ها و …

محصولات بادی اتک برای هر ورزشکاری چه حرفه‌ای و چه غیرحرفه‌ای مناسب بوده و افراد در هر سطحی می‌توانند از آن استفاده کنند.

بادی اتک Body attack
بادی اتک Body attack
آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد