شرکت ایوژن یا به انگلیسی (Eovgennutrition) که سازنده حرفه ای ها به نام هنی رامبد می باشد. که بیش از ۲۰ سال است که به ساخت بدن ها در سطح قهرمانی مشغول است. در واقع سیستم FST-7 انقلابی که به شاگردانش کمک کرده تا در مجموعه برنده ۱۹ عنوان المپیا شوند. قهرمانانی که در رقابتهایی از جمله مستر المپیا، میس فیگور و هادی چوپان و همچنین قهرمان های فیزیک مانند جرمی بوندیا نیز شاگردان رامبد بوده است.

هنی رامبد مدیرعامل شرکت مکمل ایوژن با استفاده از مدرک کارشناسی بیولوژی و با تاکید بر نوروفیزیولوژی، این کمپانی رشد سریع ای در میزان محبوبیت خود تجربه کرد. در واقع شرکت ایوژن ابتدا با فرمولاسیون پیشرفته برای شاگردان نخبه رامبد طراحی و تولید شد بود و تنها چند سالی هست که این برای عموم مردم نیز عرضه شده، همچنین رامبد بسیار مفتخر است. برای مشتریان خود در سراسر دنیا تنها محصولاتی مکملی کاملاً نوآورانه و بسیار با کیفیت ارائه می کند.

مکمل ایوژن Evogen
مکمل ایوژن Evogen

لیستی از بهترین محصولات کمپانی ایوژن:

 • پروتئین وی ایزوله (IsoJect)
 • مکمل تست بوستر (Evoboost-T)
 • مکمل بدنسازی (COLLAGEN PLUS HYDRATION) ایوژن
 • مکمل بدنسازی (Super Huge) از Evogennutrition
 • پروتئین ترکیبی (EVOFUSION) Evogennutrition
 • پمپ بدنسازی (EVP-3D) ایوژن نوتریشن
 • مکمل بدنسازی (GlycoJect)
 • آمینو پودری (Amino K.E.M) اوژن
 • مکمل ریکاوری (Cell K.E.M. PR) از Evogennutrition
 • مولتی ویتامین (EVOVITE) Evogennutrition
 • چربی سوز (Lipocide IR) اوژن

محصولات مکمل ایوژن میتوانید کاملاً مطمئن باشید. که محصول توسط ورزشکار، برای مصرف تولید شده. و هنی رامبد رقابت در بدنسازی طبیعی را از نوجوانی شروع کرده. و همچنین در دوره تحصیل خود بدنسازی آماتور ادامه داده، که درواقع آموزه های خود را در کلاس درس را شکل عملی در زمین ورزش، در باشگاه و روی استیج بکار گرفته است.

آخرین مقالات
پاسخ به پر تکرار ترین سوالات شما

1- چطور یک برنامه بدنسازی یا فیتنس دریافت کنم؟

برنامه بدنسازی، تغذیه و مکمل برای هر فرد با شرایط بدنی او، قد، وزن و سابقه ورزشی اش متفاوت است باید یک مربی با در نظر گرفتن تمامی این شرایط برای شما برنامه طراحی کند.

دریافت برنامه آنلاین

2- چطور برای مربیگری بدنسازی و فیتنس اقدام کنم؟ 

برای مربی شدن نیاز است شما آموزش های اولیه را طی کنید سپس با آماده کردن مدارک و شرایط ثبت نام  جهت شرکت در کلاس های آن اقدام نمایید. بیشتر بخوانید…

3- برای چربی سوزی و کاهش وزن بهترین روش ها کدام است؟

بهترین، جدیدترین و کارآمد ترین روش آموزش، نکات ورزشی و تغذیه مناسب با هدف شماست به طوری که تغذیه ورودی خود را کنترول و تمرینات متناسب با توانایی بدنی خود را دنبال کنید.

4- چطور بفهمم چه مکمل و تغذیه ای برای من مفید است؟

افراد متخصصی که در مورد مکمل و تغذیه دوره دیده اند بهترین مرجع راهنمایی شما جهت تغذیه مناسب و مکمل متناسب هستند. 

سوالات متداول مصرف مکمل ها

5- چطور در خانه، بدنسازی و فیتنس کار کنم؟

وقتی شما یک برنامه راهنما برای تمرین در منزل داشته باشید می توانید با حداقل وسایل ورزشی و حتی با استفاده از لوازم منزل مناسب با زمان و توانایی بدن خود را تمرین بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درج آگهی بدنسازی

حداکثر 10 عکس مجاز می باشد