پریکور

شرکت پریکور precor

نمایندگی دستگاه های بدنسازی پریکور precor در ایران ،تجهیزات بدنسازی اروپایی ،وسایل فیتنس پرورش اندام باشگاهی،وسایل هوازی پریکور،پریکور
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

 

 

پریکور در سال ۱۹۸۰ توسط طراح صنعتی آقای دیوید اسمیت تاسیس شد و به عنوان استانداردی برای کیفیت، نوآوری و شاهکاری در تجهیزات ورزشی شناخته شد. پریکور خود را به عنوان پیشرویی در صنعت جهانی تجهیزات ورزشی برای باشگاه های سلامتی، هتل ها، مراکز آب درمانی، باشگاه های فیتنس و خانه ها معرفی کرد.

پرس سر شانه

پرس سرشانه

این شرکت اولین دستگاه قایقی ارگونومیک خود را در سال ۱۹۸۰ راه اندازی کرد. در سال ۱۹۹۰ اولین تردمیل دارای روکش چرمی را ساخت که فشار روی بدن و مفاصل را در حین تمرین کاهش می دهد. و در سال ۱۹۹۹ جایزه ACE را برای برتری در کسب رضایت مشتری برای تردمیل ها دریافت کرد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

پریکور عضو افتخاری Amer Sports یکی از شرکت های خوب و پیشرو ورزشی در دنیا می باشد. نمونه کارهای مارک های بین المللی شناخته شده این شرکت شامل Salmon, Wilson, Sunnto, Arc’teryx و Mavic شناخته شده می باشند.

تمامی شرکت های Amer Sports به لحاظ فنی محصولات و لوازم جانبی پیشرفته را تولید می کنند که عملکرد شرکت کنندگان فعال در زمینه ورزش از جمله تنیس، بدمینتون، گلف، راگبی، فوتبال، بیس بال، بسکتبال، اسکی، فیتنس، دوچرخه سواری و …  را بهبود می بخشد.

جلو پا نشسته

جلو پا

پریکور اولین سازنده ای بود که میکرو چیپ های الکترونیکی هوشمند به دستگاه های ورزشی خود نصب کرد و به کاربران خود انگیزه و بازخورد به عملکرد آنها می داد و در سال ۱۹۸۲ دستگاه پارویی Amerec 612 آن به عنوان محصول سال مشتری توسط مجله طراح صنعتی معرفی شد.

در حال حاضر شرکت پریکور اعلام کرده با شرکت Mad Dagg Athletics سازنده اسپینینگ، برنامه دوچرخه های خانگی شراکت دارد. در این شراکت پریکور یک طیف کاملا جدید از دوچرخه تولید کرده است و منابع آموزشی خود را بسط داده است. این مدل ها شامل Spinner® Ride™, Spinner® Shift™, Spinner® Rally™ Spinner® Chrono می باشند.

در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در آمریکا دایر می باشد.

 

کاتالوگ دستگاه های بدنسازی  مشاوره و سفارش دستگاه بدنسازی  تماشای محصولات بدنسازی  دستگاه های بدنسازی  عکس باشگاه های تجهیز شده

اگر سوال جدیدی دارید در زیر این مطلب مطرح کنید تا به سوال و جواب ها اضافه شود.
به اشتراک بگذارید:
داغترین مطالب سایت
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در رشد قد
تاثیر بدنسازی و پرورش اندام در...
 
۷۹۸دیدگاه
مکمل ارژنین
آشنایی با مکمل ال-آرژنین و سوا...
 
۷۵۹دیدگاه
روش دریافت کارت مربیگری بدنسازی
روش دریافت کارت مربیگری بدنساز...
 
۶۴۲دیدگاه
برنامه بدنسازی
مشاوره و دریافت آنلاین برنامه ...
 
۶۰۰دیدگاه
نوجوانان ، بدنسازی، تهدیدها وفرصتها
نوجوانان – بدنسازی، تهدی...
 
۵۴۳دیدگاه
سوال جواب های متداول و رایج در بدنسازی و فیتنس
سوال جواب های متداول و رایج در...
 
۴۶۹دیدگاه

ارسال دیدگاه